Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) « 1 [2]
Oct 17, 2014 12:56 PM
Offline
Dec 2007
4
ManOverboard said:
nu hxh tikrai labai geras anime
Toks pat geras kaip ir Elfen Lied, t.y. crap
Oct 19, 2014 11:19 AM

Offline
May 2013
482
gal tu isvis ne hxh ziurejai? :D
Nov 22, 2014 5:49 AM

Offline
Jul 2014
18
Sakamichi no Apollon!
Ir dar pasirinksiu Shingeki no Kyojin, nes kodėl gi ne. :D
Nov 22, 2014 8:49 AM
Offline
Jul 2018
564531
Skip beat gal koks, bent jau pagal rewatch skaiciu :))
Dec 20, 2014 1:41 PM
Offline
Jan 2012
5
Steins;Gate neginčyjamai mano mėgstamiausias anime. :D
Dec 21, 2014 7:27 AM

Offline
May 2013
482
man irgi butu buves Steins; Gate megstamiausias anime jei mano brolis nebutu pradejes kopint to mad scientist juoko :D
Dec 21, 2014 5:02 PM

Offline
Jun 2013
125
man tai Psycho-Pass bet tik 1 sesonas
Let's do our best together, okay? Let's sail toward the future in the wide open sea of school idols...!
Dec 22, 2014 11:14 AM

Offline
May 2013
29
Strigau prie JoJo's Bizarre adventure jau ilga laika
Dec 29, 2014 1:12 AM
Offline
Jul 2014
12
Tokyo Ghoul (nors manga daug geresne)
Sidonia no Kishi
Aldnoah.Zero
HxH (2011)
Gosick
ir dar koks Bakuman. :D
Jan 8, 2015 9:45 AM

Offline
Sep 2014
1093
Vieni mėgstamiausių :

Kiseijuu/Parasyte
Angel Beats!
Another
Feb 19, 2015 2:11 AM
Offline
Jun 2007
50
Galbut parasysiu tik tuos anime, kuriuos sugebejau perziureti po kelis(2) kartus.

Berserk - atmosfera, soundtrack. Isijauciau kaip i normalu TV show, su gyvais aktoriais.

Cowboy Bepop - su siuo lygiai tas pats kaip ir su Berserku. Tik jo 2 karta neperziurejau, pradzia per daug neintriguojanti.

Samurai X: Trust and Betrayal - pirma OVA maciau ±3 kartus. Pasiziuriu mazdaug kas 2 metus. Rodos reiks tuojaus kartot? :D

A Kite - turbut pirmas R+ anime :3 Bet labiausiai patiko piesimas ir action.
Mar 28, 2015 7:44 AM
Offline
May 2012
3
neskaitant visu main anime kaip naruto ir bleach tai :
Berserk (ir anime ir manga), Gantz(ir anime ir manga, manga geresene), FMA ir FMA:B, code geass abu seasonai, death note, clannad: AS, Toradora neblogas, Mirrai Nikki ir guilty crown, zetsuen no tempest, Tokyo ghoul abu seasonai (manga irgi awesome), GTO, Gundam 00, Ookami to Koushinryou ir dar 100+ ten labai geri, dar kazkur 200+ gan geri ir dar kel isimtai tokiu normaliu
Mar 31, 2015 1:49 PM

Offline
Sep 2014
1093
Į Favoritus įdėti

Angel Beats!

Mirai Nikki

Kiseijuu:Sei no Kakuritsu
Apr 17, 2015 3:12 PM
Offline
Mar 2013
13
Galeciau kalbeti ir kalbeti apie favoritus, bet kiekvienas is mano favoritu yra man isskirtinis. Nesuprantu kuo temos autoriui uzkliuvo Bleach, Naruto ar One Piece... Bet galiu pasakyti, One Piece perziurejau 4 kartus (neskaitant pirmo,) net ir tada jis man nepabodo ir laiko isskirtyne vieta tarp visu favoritu.

Keleta favoritu:
Elemental Gelade
Kaip 2005 Anime animacija tikrai buvo ispudinga, net ir tada kuomet buvo keleta pasikartojanciu scenu. Piesimas ypac svelnus ir spalvingas, ne koks niurus ar pns, kas duoda kita zvilgsni i nuotykiu zanro Anime. Veikejei taipogi yra skirtingi, turi sau skirtu bruozu ir yra lengvai pastebimi ir issimintini. Anime garsai ypac isileidzia ir nukelia i senesnius laikus, kas ypac tinka Anime stiliu.

Kaip gi be romantikos? Taip, yra ir nuostabiu romantikos momentu, kuriu tikrai nenoreciau spoilinti.
Taip, dauguma sakytu tai yra niekuo ispudingas, niekuo blogas, tiesiog Normalus Anime.
Bet visi turi savo "pirmaji" Anime, sitas man buvo tas is "pirmuju." Taip, jis buvo is pirmuju, bet tai niekuo neturi su mano vertinimu, tai tiesiog parodo kaip sitas Anime man patinka. Is profesionalu puses tai pasirodytu savanaudiskas sprendimas, bet visi zmones yra savanaudziai, bet kol tau patinka, niekas daugiau nera svarbu.


Yra ir daugiau, kurie verti pamineti, bet neturiu tam tiek laiko.
pvz: Guilty Crown kuris yra isskirtinis siuo metu ir ateityje is visu matytu, kuris priverte asarai isriedeti kas buvo tikrai netiketa.
pvz: True Tears kuris tikrai mane sugraudino, bet, tiesiog nebuvo ko as norejau, ar ka norejau isvysti, todel esu ji nuvertines, bet neuzmirses.
Apr 25, 2015 12:08 PM

Offline
Nov 2013
7581
Turiu sutikt su daugumos nuomone, kad yra nemažai gerų anime, bet jei man reiktų išskirt patį mėgstamiausią, tai būtų Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin
May 3, 2015 7:08 AM

Offline
May 2013
482
man tokie kaip rainbow tampus anime au kind of happy ending patinka.
Aug 3, 2015 10:16 AM
Offline
Jun 2013
5
Hmm... niekada neturėjau to vienintelio iki kol atradau "Angel Beats!"
Nes jis turėjo nors ir skilėta bet vistiek įspudinga istorija(iš ties orginali istorija, tai vienas iš tu darbu kur palčiai pasijuokiama iš tiesioginės mirties, bei parodoma ,kad ne tik mirtis gali sukelti liūdnas emocijas) nuostabų garso takelį, bei puikius veikėjus, tai vienitelis anime mane pravirkdes... Na yra ir kitu bet šis sugebėjo mane pravirkdyt net du kartus, aš verkiau juoko ašaromis ir liūdėsio ašaromis...
Net nežinau praėjo daug laiko, ir iki šiol niekas nesugebėjo taip mane pakerėti.
Aug 5, 2015 2:57 PM
Offline
Aug 2015
2
hmm, tikriausiai Steins;Gate. Šis tikrai laibai užkabino. Pirmos serijos neatrodė labai įdomios, bet po dar poros serijos nėjo atplėšti akių >.< .būčiau per naktį visas serijas "surijus", bet turėjau išvykti tad visa laiką kol buvau išvykus tik kankinausi su ta mintim kas toliau bus >.< o kai pabaigiau, tik gailėjausi kad jau baigėsi :D
Oct 8, 2015 12:00 PM
Offline
Apr 2015
3
is to kas ce lygtais dar nepapostinta ir man labai patiko tai:

Rainbow apie pauglius kurie buna tam paugliu kalejime(ar kaip ten jis vadinas) ir ten zodziu gan ziauriu zpeju buna nemazai tokiu kurie per sita verke bet ir ne vien del to geras aisku (be magiju)

your lie in april romantinis, drama, muzikinis vel toks kurem speju nemazai verkenciu buna bet sitas irgi geras ir yra didele dalis kur arba biski juokiesi ar seip smagu ziuret o ne slege ( be magiju)

kokoro connectromantinis,drama bet sitas tai ner toks kur verksi(nu bentjau manes visiskai neslege) toks idomus yra kaskas kas kisasi y keliu paugliu(draugu) grupes kas padaro kad jie suzinotu viens kito paslaptis butu stresas ir pan ( tai pirmas dalykas buvo kad jie berodz sielom pasikeisdavo keliom minutem ar ilgiau (jau nepamenu))

ping pong Masterpiece karoce viskas apgalvota toks kur nera kasko kas butu seipsau viskas turi prasme yra toks neilgas idomus anime . atrodo butu sudas apie ping ponga anime bet ziauriai geras tikrai siulau paziureti jai ne vien visokiu hxh ir naruto ziurit ( nors hxh ir man patiko)(be magiju)

shinsekai yori. Rimtas ateitis bet ne su robotika o su magija, pradzia leta bet paskui suzinai kaip ten isliko ir panašiai tie žmones ir ten tokiu psichologiniu,filosofiniu klausimu atsiranda fucked up dalyku

darker than black. su veiksmu vel tamsokas.

phantom requem for the phantom

is filmu. the girl who leapt through time; wold children su seima galima situs ziuret.

mano profili yra viskas suratinta, sudetos kategorijos ir pan tai jai norit ziurekit(as ir mangas ir anime ziuriu ~140 ir ~25) profily dar yra mano top serijalai ir greitai bus top filmai

kas vyresni speju daukam patiktu sita zr gera komedija detroit metal city ir sitas Danshi Koukousei no Nichijou(nors detroit geresnis)
GoatPsychoDramaDec 3, 2016 7:52 AM
Oct 15, 2015 5:41 AM

Offline
May 2013
482
Vapse tas detroid metal city perziaurus buvo man, sugebejau tik pora seriju paziuret :D
Oct 16, 2015 6:41 AM

Offline
Aug 2014
86
Jei rekėtų pasirinkti vieną mėgstamiausią ko gero rinkčiausi Shakugan No Shana nes jame yra visi dalykai kurie man patinka:

Tsundere ✔
Loli ✔
Romance ✔
Drama ✔
Action ✔
Character development ✔
Perceft ending ✔
Dec 17, 2015 4:35 PM

Offline
Apr 2014
1673
Ashita no Joe ir Ashita no Joe 2
themanualreader@proton.me
Dec 20, 2015 11:22 AM

Offline
Dec 2015
12
Aš taip pat patildysių sąrašą tų, kurie neturi to vienintelio anime. Tiesiog turiu jau susiformavusį tam tikrą anime skonį ir yra tokių anime, kurie puikiai jį atitinka:
1. Rozen Maiden - anime persmelktas mistikos, originalūs veikėjai, gražiai nupiešti...
2. Elfen Laid - truputis siaubo, įtemptas siužetas, originalūs veikėjai...
3. Shiki - paslaptingas garso takelis, truputis detektyvo, vampyrai....
4. Ayashi no Ceres - mistika ir siaubas, romantika, realaus gyvenimo ypatumų prieskoniai persipina su fantasy žanru, nėra perdėto saldumo...
5. Another - vėlgi mistika ir siaubas, savotiškas detektyvas...

štai ką aš mėgstu. ^^
May 26, 2016 1:36 PM

Offline
Jan 2015
944
Ta ka ivertinau 10~kais ir 9~kais, va ka aš mėgstu
Dec 9, 2016 11:52 PM

Offline
Jan 2015
944
GoatPsychoDrama said:
Konte said:
Ta ka ivertinau 10~kais ir 9~kais, va ka aš mėgstu


kad tu ten visokius ecchi, hentai, loli, incest ziuri pagrinde, sunku tarp ju visu normalu rast XD


Na ten tai buvo dar ankstyvaisiais 2010-ais....bet kadangi "lietuvio mada/bůdas būtinai įkasti kitam lietuviui...tai aš nepradésiu aiškinti kas ar kaip ar kodėl....beprasmiška....aš žiuriu čiurkiškus filmukus/cartoon'us tik dėl "FUN"....o ne dél gilių minčių ar dar bala žino kokio elitizmo.....tai va pilietį...man visiškai nusispjauti ką koks random nolifer'is mano apie mano filmukų listą...kiekvienas asmuo yra skirtingas....nesitikėk kad visi bus kaip tu....nes bûti vienodu kaip ir kiti.....yra nuobodu.
Dec 10, 2016 12:34 PM

Offline
Apr 2014
1673
Kas ka nori tas ta ziuri, niekam nuo to neskauda
themanualreader@proton.me
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (2) « 1 [2]

More topics from this board

» Miestas is kur jus? ( 1 2 )

Liepa - Jan 9, 2010

94 by pasiklydau »»
Apr 20, 8:59 AM

» Jūsų mėgstamiausi žaidimai (video games)

Telecom - Oct 7, 2017

3 by Strannik_0 »»
Mar 10, 2023 12:51 PM

Sticky: » Discord

Dswopey - Oct 8, 2017

7 by ggghouls »»
Sep 14, 2020 6:14 AM

» Atspėk anime ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Deividas - Oct 24, 2014

377 by Telecom »»
Dec 6, 2017 7:11 AM

» MAL "Lithuania" Klubo Skype Chat'as

IntoDEV - Sep 26, 2012

25 by Lightyear8684 »»
Apr 27, 2017 1:02 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login