Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (6) « 1 [2] 3 4 » ... Last »
Mar 29, 2013 7:26 AM

Offline
Aug 2008
901
birka said:
amikor többi standnál le lehetett vásárolni az utoljára az utolsó összevont (holdfény+mondo) animekarácsony volt, amikor utoljára teljesen megtelt a millenárisB, 2010 vagy 2011 karácsonya nem emlékszem pontosan
2010 lehetett. '11 decemberben a Holdfény már PlayIT-en volt, akkor még le lehetett vásárolni sok helyen a PlayIT jegyet az animés standoknál is, de legutoljára már csak az 576-nál lehetett, míg most tavaszra már ki is dobták a Holdfényt. Helyeslem egyébként, az egyik gamer dolog a másik meg anime. Nagy a közös bázis, de annyira nem, hogy egyben kéne tartani a két rendezvényt.
Mar 29, 2013 10:25 AM

Offline
Nov 2012
509
kedden nekem is az lesz az első dolgom, hogy rohanok sakurazakába jegyet venni. Sajnos a starcraft2 megvétele kicsit padlóhoz vágott anyagilag, de már korábban félre tettem a pénzt a kinézett mangára... :) A sorban állás annyira nem vészes, de azért még egyszer nem vállalom be...

a jegylevásárlós standon meg tényleg nem sok értelmes cucc van.
Good Luck ; Have Fun
Mar 29, 2013 11:34 AM

Offline
Mar 2012
617
jut eszembe, valaki csütörtök folyamán be tud menni a sakurazakába/other helyre megvenni a jegyeket és con előtt odaadni? könyebb lenne mint sorban állni az igaz, csak hát egy egész animeclubnak megvenni a jegyeket előre XD

vki vállalkozó szellemű? ott kifizetem XD
Mar 29, 2013 11:38 AM

Offline
Apr 2012
883
viharphoenix said:
kedden nekem is az lesz az első dolgom, hogy rohanok sakurazakába jegyet venni. Sajnos a starcraft2 megvétele kicsit padlóhoz vágott anyagilag, de már korábban félre tettem a pénzt a kinézett mangára... :) A sorban állás annyira nem vészes, de azért még egyszer nem vállalom be...

a jegylevásárlós standon meg tényleg nem sok értelmes cucc van.


Eh maga is sc2-zik... Multizol is vagy csak a hadjáraton meg funmapok?
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Mar 29, 2013 12:04 PM

Offline
Feb 2013
962
birka said:
jut eszembe, valaki csütörtök folyamán be tud menni a sakurazakába/other helyre megvenni a jegyeket és con előtt odaadni? könyebb lenne mint sorban állni az igaz, csak hát egy egész animeclubnak megvenni a jegyeket előre XD

vki vállalkozó szellemű? ott kifizetem XD

Szerintem meg tudjuk oldani.
Mar 29, 2013 3:59 PM

Offline
Nov 2012
509
birka melyik anime klub? (szívesen megvenném nektek, de az ott kifizetéshez nem vagyok elég gazdag XD )

SC2 1v1 bronz 9. helyezett voltam tegnap :) a kampánya is egész jó, fun mapokkal még annyira nem ismerkedtem, először fel akarok kerülni ezüst ligába csak hát játszani sem nagyon volt időm (no meg még azért van hova fejlődni, nem elég elméletben ismerni a taktikát ki is kell vitelezni), no úgy is itt a húsvét bepótoljuk :) a kampányok egész jók, bár zerggel nem tudok játszani így a hots kampány egy kicsit megizzasztott...
Good Luck ; Have Fun
Mar 29, 2013 4:09 PM

Offline
Mar 2012
617
soproni

de 4. én tudok fizetni szóval akkor bukott sztem
Mar 30, 2013 12:04 AM

Offline
Feb 2013
962
Itt és most megigérem, ha megnyerem a lottót, akkor kövi con-ra aki el tud jönni, fizetem a jegyét (ha jó csaj, akkor nálam aludhat a kétnapos esemény ideje alatt :P)
Mar 30, 2013 1:42 AM

Offline
Aug 2008
901
katz89 said:
SC2 /OFF/

És ezt miért nem a szabadszájba? :D
Mar 30, 2013 1:49 AM

Offline
Feb 2012
460
Gorzius said:
És ezt miért nem a szabadszájba? :D
Átraktam, de nem én kezdtem :P
Mar 30, 2013 2:02 AM

Offline
Aug 2008
901
katz89 said:
Átraktam, de nem én kezdtem :P
Oh, valóban... sry, azt hittem ez valami random témaindító szöveg akart lenni :D
Mar 30, 2013 2:35 AM

Offline
Feb 2013
962
Eynje, itt offoljátok a szép tyopikocskámat, ahelyett, hogy mondanátok, hogy ki jön, és aki igen az szépen bejelölne fb-n, felvenném csoportba, stb. stb.

Beteltek a Randi.con helyek, remek, pedig már úgy rákészültem.
balcsidaMar 30, 2013 4:25 AM
Mar 30, 2013 12:49 PM

Offline
Sep 2008
2345
pontosan,pontosan, jelezzétek ha jöttök a conra,és esetleg találkoznátok velünk :)
Mar 30, 2013 5:30 PM

Offline
Jun 2010
317
con-on megfordulok, igazából annyira, hogy mindkét nap. ^^
"When you're tearing up with an ugly face, I'll give you a good cry with an uglier face.
When you're laughing so hard your stomach hurts, I'll laugh in a louder voice.
That's how it should be."
Mar 31, 2013 2:11 AM

Offline
Oct 2010
186
Én megyek con-ra, és szívesen találkozom a mal-os társasággal, de akkor most van fixen találka hely/időpont?
Mar 31, 2013 3:28 AM

Offline
Feb 2013
962
@Cira
balcsida said:

Aki jön con-ra most hétvégén, az jelöljön be engem facebookon (tudom-tudom, nem mindenki szereti a valós arcát, én merem).
https://www.facebook.com/balcsida
Összehozok egy csoportot/eseményt ott is, illetve aki teheti, és nincs megadva a telszáma/emailje a facebook-on, az írja meg nekem itt vagy fb-n.

Odajutás:
http://www.mondocon.hu/?page_id=29
Nekem szimpatikusabb, ha gyalog megyünk a Stadionoktól (http://goo.gl/maps/9ZZuf), legalább addig is tudunk beszélgetni, de ha leszavazzátok, akkor Örs vezér tere és buszozunk.

Egyéb infó:
Lehet majd engem reggel 6-tól hívni, segítek/segítünk az odajutásban, ha eltévednél, vagy nem vagy biztos valamiben.

Szóval összegezve stadionok, reggel valamikor, pontos időpont nincs még.
Mar 31, 2013 12:05 PM

Offline
Sep 2008
2345
igen,de sztem a helyszínen is kéne vmi délutáni időpont,mert egy csomó mindenki egyénileg oldja meg az odajutást.
Mar 31, 2013 1:08 PM

Offline
Feb 2013
962
havelmoo said:
igen,de sztem a helyszínen is kéne vmi délutáni időpont,mert egy csomó mindenki egyénileg oldja meg az odajutást.

Te ajánlottál valamit, az nekem tetszett, csak akkor egységesítsünk!
Mar 31, 2013 1:15 PM

Offline
Sep 2008
2345
hm ok,akkor akik együtt mennének,azok beszéljék meg veled,hogy reggel hol találkoztok, egyébként meg asszem du. 4 óráról volt szó,ott az asztalos helyen kint az udvaron. remélem nem fog esni az eső,mert akkor nehéz lesz odajutni.

de ha nagyon hideg lesz,vagy ilyesmi,akkor ott változtathatunk még a helyszínen.

bár igazándiból akkor máshol is találkozhatunk,és együtt keresünk vmi jó helyet :D

jó nemtom,mondjatok valamit :D
Mar 31, 2013 1:50 PM

Offline
Feb 2013
962
havelmoo said:
hm ok,akkor akik együtt mennének,azok beszéljék meg veled,hogy reggel hol találkoztok, egyébként meg asszem du.

Ez a probléma, eddig csak birka válaszolt vissza, hogy jönne velem. :D
Mar 31, 2013 2:49 PM

Offline
Oct 2010
186
Szerintem nem az odajutást kellene erőltetni, nagyrészt úgy is mindenki társasággal megy aki meg nem vagy esetleg most jön először con-ra ők meg már úgy is jelezték.

Szóval akkor délután 4, hátul a fedett kajálós résznél, feltételezem szombaton. Jól hangzik.
Annyi, hogy én 4.30-ra megyek be tömegkvízre, nálam az a con része csak mert poén, és mert olyan szar kérdések szoktak lenni hogy az már vicc :D
Meg majd valami kell ami alapján felismerjük egymást,pl MAL tábla, az eléggé kitűnik a sok free hug-os közül xD
Mar 31, 2013 3:06 PM

Offline
Mar 2012
617
ak, akkor elviszem a REIMU babám, és a pulcsimba ültetem
Apr 1, 2013 1:34 PM

Offline
Sep 2008
2345
jaaaj a tömegkvíz T_T azt én is nagyon szeretem!

de az őszi conon is lemaradtam róla,és a mostaniról is le fogok :(
ahhhhhh :(

Cira, játssz helyettem is!




(jah és engem szerintem könnyen felismerhettek majd,mivel kb. (!) így fogok kinézni:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_ma5p1gE4Ad1rthvd6o1_1280.jpg )
havelmooApr 1, 2013 1:37 PM
Apr 1, 2013 1:56 PM

Offline
Oct 2010
186
Hát talán felismerlek, ebben nem lesz olyan egyszerű elvegyülni mint Naruto cosplay-ben :D

Rendben, játszok helyetted is...bár tavaly is olyan cuccot kaptam nyereménybe, hogy legszívesebben letagadtam volna :D Hárman nyertünk, én meg két leányzó, őket illedelmesen előre engedtem hogy húzzanak nyereményt a zacskóból: Ők kihúzták a két mangát nekem meg maradtak a kacatok xD

Csak nem randicon-on leszel? Vagy hogyhogy nem tudsz résztvenni a tömegkvízen?
Apr 1, 2013 2:18 PM

Offline
Aug 2008
2262
Valaki el tudja magyarázni hol van a "hátul a fedett kajálós résznél"?
Apr 1, 2013 2:25 PM

Offline
Feb 2013
962
Én elvileg ilyen pólóba leszek, csak színesbe:

@kvakond: azt én is tudni szeretném, majd megyünk a tömmeggel
Apr 1, 2013 2:34 PM

Offline
Oct 2010
186
Ezt úgy nézzétek, hogy ebbe minden Paint tudásomat beleadtam kb xDDD



Egyébként legegyszerűbben elmondva: Kijössz a 25-ös csarnok(vásárlós) hátsó kijáratán és szembenézel vele ;)
CiraApr 1, 2013 2:37 PM
Apr 1, 2013 2:41 PM

Offline
Feb 2013
962
köszi, életet mentettél, ment is telefonra!
Apr 3, 2013 1:17 AM

Offline
Mar 2012
617
akkor már én is linkelek vmi konkrétat: ő lesz a pulcsimba ültetve :D

Apr 3, 2013 3:28 AM

Offline
Feb 2011
59
/me steals that Reimu from @birka*
Apr 3, 2013 1:24 PM

Offline
May 2008
1011
havelmoo said:

(jah és engem szerintem könnyen felismerhettek majd,mivel kb. (!) így fogok kinézni:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_ma5p1gE4Ad1rthvd6o1_1280.jpg )


O--O... Ha lesz ilyen szép a cosplayed akkor csak még jobban bánom hogy nem mehetek... Mer ez jó fénykép target lenne...

2 nap alatt hogy tud az ember legalább 10000 ft szerezni úgy hogy ne kerüljön börtönbe? XD
Apr 3, 2013 2:39 PM

Offline
Feb 2013
962
Haou-Judai said:

2 nap alatt hogy tud az ember legalább 10000 ft szerezni úgy hogy ne kerüljön börtönbe? XD

Behajtja a kölcsönöket, a szívességeket. Én is így csináltam.
Apr 3, 2013 2:42 PM

Offline
May 2008
1011
balcsida said:
Haou-Judai said:

2 nap alatt hogy tud az ember legalább 10000 ft szerezni úgy hogy ne kerüljön börtönbe? XD

Behajtja a kölcsönöket, a szívességeket. Én is így csináltam.


Ez sajnos egy anti-soc embernél nem működik... Ami általában tőlem kért a nővérem pl azt mindig hamar vissza adta XD olyan személy meg nincs aki közelben lakik és sokat társalognánk vagy egyáltalán bármit is tennék egymásnak.
Apr 3, 2013 3:45 PM

Offline
Mar 2012
617
@shadow, örülnél neki? :P

haou, én a pincében lévő bontott rézkábeleket pucolom(villanyszerelőéknél fellelhető nagymennyiségben :P) és viszem telepre, abból lesz conpénzem XD
Apr 3, 2013 9:39 PM

Offline
Feb 2013
962
Haou-Judai said:

Ez sajnos egy anti-soc embernél nem működik... Ami általában tőlem kért a nővérem pl azt mindig hamar vissza adta XD olyan személy meg nincs aki közelben lakik és sokat társalognánk vagy egyáltalán bármit is tennék egymásnak.

Én is eléggé antiszoc vagyok, de nekem anyámék tartoznak főleg (80k), meg van jó pár plusz (föleg telefonjavításból), amit nem is használtam ki.

birka, te meg ne is említsd a rézkábeleket, tudom, hogy te nem azt mondtan, nekem viszont mindig a kábellopások jutnak eszembe róla.
Apr 4, 2013 12:58 AM

Offline
Mar 2012
617
ja hogy te így :DDDD

hát igen, azt lopják sűrűn, de egy magánvállalkozó villanyszerelőnek ahhoz mi köze? :D
Apr 4, 2013 3:50 AM

Offline
Feb 2011
59
Ej basszus, egyre jobban ott akarok lenni. :D

@birka Ha észreveszed, hogy nincs meg, na az én voltam. :D Konkrétan a kedvenc karakterem. :3

Kábellopásokról jut eszembe, lehet könnyen tudnék pénzt szerezni azáltal. :D
Apr 4, 2013 3:58 AM

Offline
Mar 2012
617
nekem is kedvencem :D
Apr 4, 2013 4:10 AM

Offline
Oct 2010
186
Lehet mégsem tudok ott lenni 4-re mert úgy néz ki hogy megyünk Getto Cosplay-re is haverommal és az meg 15:30-tól van kultúr corner-ben :D

Valaki esetleg megadná a számát nekem pm-ben? Aztán akkor hívlak titeket amikor elszabadulok a programokról :D
Apr 4, 2013 5:20 AM

Offline
Jan 2009
230
Haou-Judai said:

Ez sajnos egy anti-soc embernél nem működik... Ami általában tőlem kért a nővérem pl azt mindig hamar vissza adta XD olyan személy meg nincs aki közelben lakik és sokat társalognánk vagy egyáltalán bármit is tennék egymásnak.


Bizony akkor el kéne kezdened szocializálódni, mert e-nélkül nem viszed sokra az életben. :/ Ha nincsenek barátaid, nem szocializálódsz rendszeresen, bizony magadra maradsz, és mint látható, kölcsönt sem fogsz tudni kérni senkitől sem az életben egyhamar. x'D
Maximum annyi a megoldás hogy kint találkoztok. Biztos el lehet hagyni a rendezvény területét majd visszamenni. Legalábbis 3 éve még így volt. Ha rajtad van a "biléta" akkor visszaengednek, így akár a többiek kimehetnek hozzád. :'D Persze ha nem pesten laksz, akkor tárgytalan ez az egész.
Apr 4, 2013 8:01 AM

Offline
Apr 2012
883
Haou-Judai said:
havelmoo said:

(jah és engem szerintem könnyen felismerhettek majd,mivel kb. (!) így fogok kinézni:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_ma5p1gE4Ad1rthvd6o1_1280.jpg )


O--O... Ha lesz ilyen szép a cosplayed akkor csak még jobban bánom hogy nem mehetek... Mer ez jó fénykép target lenne...

2 nap alatt hogy tud az ember legalább 10000 ft szerezni úgy hogy ne kerüljön börtönbe? XD


Úgy, ha van egy fia akitől lehet lejmolni... De a koldulás is egy megoldás, de javaslom még a gyűjtést a leukémiás katicabogaraknak... Arra általában adnak pénz...
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Apr 4, 2013 8:22 AM

Offline
Feb 2013
962
Én felajánlottam a segítségemet, szóval semmi sírást nem akarok hallani már tőled!
Apr 4, 2013 9:08 AM

Offline
May 2008
1011
The-AW-sama said:
Haou-Judai said:

Ez sajnos egy anti-soc embernél nem működik... Ami általában tőlem kért a nővérem pl azt mindig hamar vissza adta XD olyan személy meg nincs aki közelben lakik és sokat társalognánk vagy egyáltalán bármit is tennék egymásnak.


Bizony akkor el kéne kezdened szocializálódni, mert e-nélkül nem viszed sokra az életben. :/ Ha nincsenek barátaid, nem szocializálódsz rendszeresen, bizony magadra maradsz, és mint látható, kölcsönt sem fogsz tudni kérni senkitől sem az életben egyhamar. x'D
Maximum annyi a megoldás hogy kint találkoztok. Biztos el lehet hagyni a rendezvény területét majd visszamenni. Legalábbis 3 éve még így volt. Ha rajtad van a "biléta" akkor visszaengednek, így akár a többiek kimehetnek hozzád. :'D Persze ha nem pesten laksz, akkor tárgytalan ez az egész.


Nem a barátok hiányával van a baj hanem azzal hogy a barátok távol élnek :D Itt Tahófalván (Aka Tatabányán) nem éppen van helye az olyanoknak mint én.
Ha vannak is animések elégé bujkáló életmódúak. Többi "haveri ismerősre" meg már jó ideje tojok nem is ok nélkül :/

Tatabányán pedig rendkívül sok az olyan személy akivel nem lehet rendesen beszélgetni mert nincs meg a közös érdeklődési kör... nem mellesleg sok a egoista nagyképű ember...

balcsida said:
Én felajánlottam a segítségemet, szóval semmi sírást nem akarok hallani már tőled!


Tudom és nagyon hízelgő. De te is beláthatod hogy full ismeretlen személynek nem pont jó dolog ilyet fel ajánlani. Kicsit kihasználásnak érezném. Más lenne ha egy olyan személy ajánlaná fel akivel már pl évek óta ismerjük egymást s többször is találkoztunk.

De ne vedd ezt rossz néven :) Rendes dolog tőled csak számomra kicsit rosszul jönne ki.

Egyenlőre túl nagy szívesség lenne.

Scaldar said:

Úgy, ha van egy fia akitől lehet lejmolni... De a koldulás is egy megoldás, de javaslom még a gyűjtést a leukémiás katicabogaraknak... Arra általában adnak pénz...


Pár nappal ez előtt mondod még talán ki is próbálom :D
Apr 4, 2013 9:31 AM

Offline
Feb 2013
962
@Haou-Judai:
Nahát, te is Tatabányai vagy! Én nem az vagyok, régi szerkesztő kollégámat ismerem onnan, napi szinten tartom vele a kapcsolatot.
Hozzáteszem, én speciel ilyen vagyok. Már többször volt rá példa, hogy ki akartak használni, de szerencsére valami hatodik érzékem van hozzájuk, szóval időben ki tudom őket íratni.
Karácsonykor egyébként titkos mikulások voltunk, és a faluban, ahol élek, kiderítettük, kik a leginkább rászorulóak, összegyűjtöttünk egy adag játékot, majd kapu elé odasurran, becsönget, elfut. Az egyik ház ablakában mai napig egy rajz díszeleg, nekünk emléket állítva.
Szóval remélem nem veszed zokon, én úgy éreztem, megérte volna találkozni. Még ha ma szóltál volna, le tudtam volna utalni neked gyorsba egy kis pénzt, de most ment el domainre.
Apr 4, 2013 9:40 AM

Offline
May 2008
1011
Szép dolog :)
Te neked még biztos jó sorrod lesz.
Apr 4, 2013 10:02 AM

Offline
Mar 2012
617
omg tatabányán száll fel az egész TASZ(tatabányai anime szövetség) és csatlakozik hozánk a SAC hoz conrajövetelen, folyamatosan szerveznek animésmeeteket, gamermeeteket, pl az egyik legnagyobb warhammeres klubbal rendelkező város ahol még warhammer versenyeket is szoktak rendezni, rengeteg animést ismerek onnan és elég aktív a közösség


csak nem nézel eléggé körbe :D
Apr 4, 2013 10:26 AM

Offline
May 2008
1011
birka said:
omg tatabányán száll fel az egész TASZ(tatabányai anime szövetség) és csatlakozik hozánk a SAC hoz conrajövetelen, folyamatosan szerveznek animésmeeteket, gamermeeteket, pl az egyik legnagyobb warhammeres klubbal rendelkező város ahol még warhammer versenyeket is szoktak rendezni, rengeteg animést ismerek onnan és elég aktív a közösség


csak nem nézel eléggé körbe :D


TASZ-ról nem halottam de a Warhammernek mi köze az animékhez? :D
Érdekes én eddig bárhol kérdeztem TB lakik e valaki még csak választ se kaptam.

Régebben voltak TB tartott meetek amit egy ismerősöm tartott de már ök pl össze se jönnek anyagi gondok miatt.

Múltkorokban mikor voltam a plázában láttam egy bagázst akinél talán elhinném hogy animések voltak de csak úgy randomban oda menni nem éppen helyes döntés :D főleg ha tévedsz... Meg aztán aszt hiszem épp nővéremmel Mekiztünk...

Esetleg van valami weboldaluk? :P
Apr 4, 2013 10:45 AM

Offline
Feb 2013
962
@Haou-Judai: Bármibe kerül, de én fel foglak húzni legalább az alap szintre szocializálódás terén. Ha ellenkezel neked fog fájni.
Apr 4, 2013 11:03 AM

Offline
May 2008
1011
balcsida said:
@Haou-Judai: Bármibe kerül, de én fel foglak húzni legalább az alap szintre szocializálódás terén. Ha ellenkezel neked fog fájni.


Napi Soc-om megvan MSN partnerekkel :D van olyan ember akinek kiönthetem a lelkem.
Igazából ha ö nem lenne akkor lehet mélyebb depresszióba zuhantam volna már rég.
Azért is jó partner mert ö sem egy kimozdulós társasági fajta és ezért nagyon jó megértjük egymást és sokkal többet tudunk így a másikról.

Szóval két Anti-soc jól kijön egymással. Stresszre a legjobb gyógyszer pedig az hogy szívják egymás vérét :P

Malon amúgy bármikor szívesen társalgok bárkivel és ha épp van lóvém connokra is mindenképp kijárok találkozni Ismerősökkel/Barátokkal. Őszintén az egyetlen nap az évben általában mikor ténylegesen jól érzem magam ^^
Apr 4, 2013 11:20 AM

Offline
Sep 2008
2345
Haou-Judai said:


O--O... Ha lesz ilyen szép a cosplayed akkor csak még jobban bánom hogy nem mehetek... Mer ez jó fénykép target lenne...



jaj ne is mondd,fotózkodás... előre félek hogy kb hány perc alatt fogok eljutni a K csarnokból a találkozóhelyre XD
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (6) « 1 [2] 3 4 » ... Last »

More topics from this board

» Mi az első szó ami eszedbe jut, ha azt mondom....[JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

AlexWalker - Nov 11, 2012

895 by tinshard »»
Aug 22, 2023 4:21 PM

» Kinek mi a kedvenc animeje.

Mottor - Sep 26, 2020

4 by Tollans »»
Apr 23, 2023 5:34 PM

» Animenyomozó - játék

Grandmagic13 - Aug 10, 2018

43 by Grandmagic13 »»
Nov 1, 2018 1:06 AM

» Melyik anime karakter van a képen? [JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

AlexWalker - Dec 11, 2012

573 by nagydarab »»
May 22, 2018 6:54 AM

» Nézted vagy nem?[JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Grandmagic13 - Nov 15, 2009

858 by pintergreg »»
Apr 28, 2018 1:12 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login