Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (6) « First ... « 3 4 [5] 6 »
Apr 9, 2013 10:53 AM

Offline
Sep 2008
2345
nem is igaz :D
én totál nem szoktam ilyen játékokkal játszani..de van pár kivétel amiket szeretek..pl persona játékok :D

meg vasárnap óta a just dance 4 :))
Apr 9, 2013 10:58 AM

Offline
Feb 2012
3851
persze persze.. tagadási fázis.. xD nem baj, tudhatnád h mindenki elnézi itt MAL-on ezeket :D nem kell szégyellni :P :D
Apr 9, 2013 11:13 AM

Offline
Sep 2008
2345
nem szégyellem de tényleg nem vagyok gamer..barátnőm meg az,és néha azt sem értem miről beszél :D
mármint..jó már nagyjából tisztában vagyok az ilyen játékos szakszavakkal,de azért még nem tudok mindent.. :D
Apr 9, 2013 11:57 AM

Offline
Aug 2008
901
balcsidaA said:
PlayIT azóta tabu nálam, mióta a főszervező szépen elkezdett minden partnert kitúrni a Budapest GameShow-ból, aztán végén lett ez a förmedvény.
Már kezdem unni, hogy mindig mindenki a piszkos anyagiakkal és a rendezők mocskos húzásaival foglalkozik bármilyen con esetén. Én azért megyek ki, mert jól akarom magam érezni és nem érdekel, hogy mi módon jött létre. Végre kidobták a Holdfényt is, akiknek akárhogy is nézzük tényleg nincs ott semmi keresnivalója.
Abban mondjuk egyet értek, hogy a BGS jobb és változatosabb volt, de attól még a PlayIT nem lesz rossz.

havelmoo said:
na ez gamereknek biztos jó rendezvény lehet... Gorzius te már voltál ilyenen?
waaa persona 4 golden és just dance 4 !! waaaaaaaaa

Voltam. A 2009-es BGS-t leszámítva egyik mindegyiken részt vettem. Mondjuk most a piszkos anyagiak miatt nem tudok menni.
Most Just Dance 4 akció is lesz :)

Egyébként vásárlás előtt érdemes átnézni az 576-os pultnál a teljes akciós listát, a honlapon sok minden ki van emelve, de elenyésző része a dolognak. Pl. én utólagosan vettem észre ősszel, hogy tudtam volna Witchert is venni fél áron, de arra már nem maradt pénzem :D
Apr 9, 2013 12:12 PM

Offline
Sep 2008
2345
Gorzius said:


Egyébként vásárlás előtt érdemes átnézni az 576-os pultnál a teljes akciós listát, a honlapon sok minden ki van emelve, de elenyésző része a dolognak. Pl. én utólagosan vettem észre ősszel, hogy tudtam volna Witchert is venni fél áron, de arra már nem maradt pénzem :D


ohh ja,már nemtom miért, de mindig postán megkapom az 576 hírlevelét,szóval nagyjából képben vagyok :D
Apr 9, 2013 12:34 PM

Offline
Aug 2008
901
havelmoo said:
ohh ja,már nemtom miért, de mindig postán megkapom az 576 hírlevelét,szóval nagyjából képben vagyok :D
Postán? Lol...
Apr 9, 2013 12:56 PM

Offline
Feb 2013
962
Gorzius said:
Voltam. A 2009-es BGS-t leszámítva egyik mindegyiken részt vettem.

Húhú, akkor még találkozhattunk is! :D
Jun 19, 2013 9:30 AM

Offline
May 2008
1010
Tagok közül kimegy a nyári conra megfőlni?

Mert most is meglehetne próbálni egy MAL-talit.
Jun 19, 2013 10:10 AM

Offline
Feb 2013
962
Nem, érettségis bankettem lesz, meg munka ezerrel, majd az őszire max.
Jun 19, 2013 12:54 PM

Offline
Jun 2012
215
én nálam még kérdéses.
Jun 19, 2013 1:45 PM

Offline
Sep 2008
2345
én megyek, tüttürüüü ^^
Jun 19, 2013 3:06 PM

Offline
May 2008
1010
havelmoo said:
én megyek, tüttürüüü ^^


Masaka... XD csak nem Mayushinak leszel öltözve? azt díjaznám még ha nem egy nagy szám is :D
Jun 20, 2013 12:59 AM

Offline
Sep 2008
2345
jah,neeem :D nyárra nem tervezek cp-t.majd ősszel.
csak szimplán átvettem a tüttürüüüüt xD
Jun 20, 2013 2:57 AM
Offline
Mar 2009
924
Én is úgy tervezem, hogy megyek, mivel sajnos bébiszittelnem kell a húgomat és a drágalátos barátnőit.:PPP Pedig nem vagyok egy bébiszitter típus. Bár érdekesen fogok mutatni a Virgos CP-mel a húgomék Karnevalpos CP-i mellett. De legalább idén nem Natúroznak.:)))

Jun 20, 2013 3:08 AM

Offline
Sep 2008
2345
úgy érted a karneval nevezetű animéből/mangából?
Jun 20, 2013 3:21 AM

Offline
Feb 2013
962
Közbe havelmoo közbenjárásával rájöttem, hogy nem tudok olvasni. júLius és nem június. Szóval lehet, hogy megyek, ráadásul ha itten jönnek mindenféle húgok, meg barátnők, muhahahahahahaaaaaaaaaaaa
Jun 20, 2013 3:36 AM

Offline
Sep 2008
2345
csak a húgok meg barátnők miatt? :D balcsida de lökött vagy :D
Jun 20, 2013 3:43 AM

Offline
Jun 2012
215
balcsida te ragadozó:D
Jun 20, 2013 3:49 AM
Offline
Mar 2009
924
havelmoo said:
úgy érted a karneval nevezetű animéből/mangából?


Aham. Az idei projektjük. Mondjuk elvileg lesz egy Neko-nk is a K-Projektből.:)))

Jun 20, 2013 3:51 AM

Offline
May 2008
1010
Tipikus 12-14 éves divat animéseknek tűnik a húgocskád és barátnői XD
Valahogy crossplay a lányok körében már egy fajta divat...
Jun 20, 2013 3:56 AM

Offline
Jun 2012
215
Neko:D :D havelmoo kedvence:D
Jun 20, 2013 3:56 AM

Offline
Sep 2008
2345
BlackPoet said:
havelmoo said:
úgy érted a karneval nevezetű animéből/mangából?


Aham. Az idei projektjük.


hűű na erre kíváncsi leszek :))


xeloo said:
Neko:D :D havelmoo kedvence:D
xelloooo!!! ne bosszants! :D
Jun 20, 2013 4:06 AM

Offline
May 2008
1010
Hát reménykedek hogy én is találok magamnak célpontot... elég rég fotóztam igazán jó anime cosplayest... általában a minőségi darabok vagy hülye filmekből vagy játékokból vannak :D Ezeket se értem miért pont connon kel... ezekre ott a holdfény meg play it...
Jun 20, 2013 4:30 AM

Offline
Feb 2013
962
Haou-Judai said:
hülye filmekből vagy játékokból vannak :D

Mint gémer és filmbuzi
Jun 20, 2013 4:36 AM
Offline
Mar 2009
924
Haou-Judai said:
Tipikus 12-14 éves divat animéseknek tűnik a húgocskád és barátnői XD
Valahogy crossplay a lányok körében már egy fajta divat...


Judai, kinek a pap-kinek a papné. Nekik a Karnevál. Én mondjuk meg se szólalok a Saint Seiya és társai mániámmal.
Amúgy a húgom 17 szóval kiesik a 12-14es kategóriából.PPP

Jun 20, 2013 4:41 AM

Offline
Feb 2013
962
BlackPoet said:
Amúgy a húgom 17 szóval kiesik a 12-14es kategóriából.PPP


Na jó, abbahagyom, még mielőtt meglincseltek :D
Amúgy megint lehetne ott találkozni, ahol az előző conon.
Jun 20, 2013 4:51 AM

Offline
May 2008
1010
BlackPoet said:
Haou-Judai said:
Tipikus 12-14 éves divat animéseknek tűnik a húgocskád és barátnői XD
Valahogy crossplay a lányok körében már egy fajta divat...


Judai, kinek a pap-kinek a papné. Nekik a Karnevál. Én mondjuk meg se szólalok a Saint Seiya és társai mániámmal.
Amúgy a húgom 17 szóval kiesik a 12-14es kategóriából.PPP


Hát túlkoros divat animések is vannak :D ne de mindegy nem rossz szándékból írtam.

De érted a Saint Seilya legalább nem olyan közismert :D ami azt illeti mindig is meg akartam nézni csak magyar sub híján ez lehetetlen.

balcsida said:
Haou-Judai said:
hülye filmekből vagy játékokból vannak :D

Mint gémer és filmbuzi


Muhahaha... Menny Holdfényre meg Play it-re :P Amúgy semmi bajom a filmekkel vagy játékokkal de ha már Anime-con legyen anime cosplay és ne game/movie..
Jun 20, 2013 5:16 AM

Offline
Feb 2012
460
Haou-Judai said:
De érted a Saint Seilya legalább nem olyan közismert :D

Azért benned van egy kis hipszter, nem? :P



bébiszittelnem kell a húgomat és a drágalátos barátnőit

WTF? Ilyen harem szituációk léteznek a valóságban? Hol rontottam el? ;_;
Jun 20, 2013 5:37 AM

Offline
May 2008
1010
Jó kép :D Erről az jut eszembe hogy Meruru animét tényleg kéne csinálni... Vagy pl Pururin animét :D

Na de várjunk csak... Meruru anime van :X
Jun 20, 2013 5:38 AM
Offline
Mar 2009
924
Katz: Persze, csak akkor ha nem akarom, hogy olyan anyagi csődbe döntse magát, amit még én is megszívok. Ennyit a bébiszittelésről... és a legutóbbi eset óta anyám meg még szigorúbban fogta az én szeretett húgocskámat.:)))

Judai, tanuld szorgalmasan az angol nyelvet. Bár a Saint Seiya esetében nem sokra mész vele ugyanis néhány esetben a fordítás teljes egészében eltér attól, amit igazából mondanak.
KHM... én nem sértődtem meg, bár a Karneval pl nekem is tetszett és a K-Projekttel is elvoltam egyszer, ettől még nem tartom divatanimésnek magamat. Különben akkor már azok is divatanimések lehetnének, akiknek tetszett a Yu-gi-oh.

Oh a hülye filmek és játékok. Én úgy 2 éve egy német Con-on legalább 6 Castielt (SN) láttam fel alá rohangálni.

Jun 20, 2013 5:57 AM

Offline
Sep 2008
2345
khm már ne is haragudjatok de a karnevál egyáltalán nem rossz. főleg ha valaki nem csak az animét nézi,hanem mondjuk a mangát olvassa.

és Tyrannosaurus Rex,szerintem a karneval egyáltalán nem számít divatanimének...
jó persze ezt nehéz felmérni..

meg én úgy alapból nem szólnék le egyetlen cosplayest se...
havelmooJun 20, 2013 6:02 AM
Jun 20, 2013 6:05 AM

Offline
May 2008
1010
BlackPoet said:
Katz: Persze, csak akkor ha nem akarom, hogy olyan anyagi csődbe döntse magát, amit még én is megszívok. Ennyit a bébiszittelésről... és a legutóbbi eset óta anyám meg még szigorúbban fogta az én szeretett húgocskámat.:)))

Judai, tanuld szorgalmasan az angol nyelvet. Bár a Saint Seiya esetében nem sokra mész vele ugyanis néhány esetben a fordítás teljes egészében eltér attól, amit igazából mondanak.
KHM... én nem sértődtem meg, bár a Karneval pl nekem is tetszett és a K-Projekttel is elvoltam egyszer, ettől még nem tartom divatanimésnek magamat. Különben akkor már azok is divatanimések lehetnének, akiknek tetszett a Yu-gi-oh.

Oh a hülye filmek és játékok. Én úgy 2 éve egy német Con-on legalább 6 Castielt (SN) láttam fel alá rohangálni.


Hát a divat animés elég nagy fogalom. Vannak az a ilyen Naruto és bleach félék ugyebár ezek könnyen emészthetőek így könnyen megfogják a fiatalokat. (Ez még 12-14 éves kor tájékán ugye) itt dől el az benne az ugye hogy mélyebben bele akarja ásni magát a kultuszba vagy épp "felnő" és szarik az egészre...

De sajnos van egy harmadik is amikor továbbra is néz animéket de csak azt amit szinte a pofájába nyomnak. Más szavakból nem önerőből keres magának néznivalót.

"Nézem mert a barátom ezt nézi és talán jobban fog kedvelni ha tudunk erről beszélni"

Egyébként van az is mikor egy animét túlzottan háypolnak de csak azért mert gyerekkorukban az volt a nagy szent ereklye... (Ilyen pl a Dragon Ball Z,Pokemon,Digimon stb) Ezek az animék nem bűn rosszak... de nem is annyira jók hogy istenítsék. Sajnos sokan ragaszkodnak az emlékeikhez és az akkor érzet érzéseikhez és képtelenek ezt át értékelni...

Én pl értékeltem át animét nem is egyet... régebben Yu-gi-oh animének is nagy fanja voltam... De rájöttem hogy nem magát az animét hanem a kártyajátékot szeretem az anime csak egy heti program amit unalom űzésként nézek. És ami 10 skálán sosem emelkedhet 8 felé mert rengeteg bizarr baromsággal rendelkezik :D

havelmoo: Arra nem is mondtam hogy divat :D ott inkább Crossplay divatságról van szó :D amúgy borítóját nézve nekem egy tipikus Bishi factor anime...
Jun 20, 2013 6:10 AM

Offline
Sep 2008
2345
hát tudod Rex, én nem szeretem ha valaki a borító alapján ítél. tény,hogy sok benne a bishi,de pl. én nem azért szeretem.

a mai fiatalok(mármint az ilyen 14-15-16 évesek) egyébként tapasztalataim szerint sajnos a divatanimések közé tartoznak..persze nem mindenki,de a többség. rossz rájuk nézni a conon...és ők teljesen máshogy is viselkednek...
havelmooJun 20, 2013 6:14 AM
Jun 20, 2013 6:14 AM

Offline
May 2008
1010
havelmoo said:
hát tudod Rex, én nem szeretem ha valaki a borító alapján ítél. tény,hogy sok benne a bishi,de pl. én nem azért szeretem.


Egészségedre. Ha élvezed hajrá én kihagyom... és nem azért mert rossz csak nem az én stílusom. Szimpla megérzés ami általában sosem téved nálam :D
Jun 20, 2013 6:16 AM

Offline
Sep 2008
2345
nem azt mondtam hogy olvasd,de ne szóld le. pont az ilyen viselkedés pillanatok alatt fel tud bosszantani.
Jun 20, 2013 6:22 AM

Offline
May 2008
1010
havelmoo said:
nem azt mondtam hogy olvasd,de ne szóld le. pont az ilyen viselkedés pillanatok alatt fel tud bosszantani.


Már bocs de egy rossz szóval se szóltam le. A leszólás az az ha elhordom minden szarnak >-<... Az hogy bishi anime meg igaz, szóval ez se minősül leszólásnak.

Szóval ezt most nagyon túlreagálod.
Jun 20, 2013 6:31 AM

Offline
Sep 2008
2345
lehet hogy nem szóltad le annyira,de valahogy.. olyan ledegradálóan nyilatkoztál róla..

és az hogy bishi anime..ez is olyan fura megfogalmazás. olyan mintha..csak a bishikről szólna. pedig egyáltalán nem.

és csak azért 'reagálom túl' mert olyasvalaki nyilatkozik így egy általam kedvelt mangáról,aki még csal bele se olvasott....és mondom,ez nálam.. könnyen kihúzza a gyufát.

de mind1,hagyjuk is. egyébként sem ebbe a topicba való..
(bár én állandóan offolok,szóval ez nálam már nem is meglepő..)
Jun 20, 2013 6:56 AM

Offline
May 2008
1010
havelmoo said:
lehet hogy nem szóltad le annyira,de valahogy.. olyan ledegradálóan nyilatkoztál róla..

és az hogy bishi anime..ez is olyan fura megfogalmazás. olyan mintha..csak a bishikről szólna. pedig egyáltalán nem.

és csak azért 'reagálom túl' mert olyasvalaki nyilatkozik így egy általam kedvelt mangáról,aki még csal bele se olvasott....és mondom,ez nálam.. könnyen kihúzza a gyufát.

de mind1,hagyjuk is. egyébként sem ebbe a topicba való..
(bár én állandóan offolok,szóval ez nálam már nem is meglepő..)


Ha írsz a profilomra ott nyugodtan megbeszélhetjük...

Szóval ja. Múltkor hol volt a találka hely? (csak hogy témára visszatérjek)
Jun 20, 2013 8:11 AM

Offline
Sep 2008
2345
itt:

http://imageshack.us/photo/my-images/705/hungexpoterkepmal.jpg/

(csak hogy ne menjen kárba Cira cuki rajza)
Jun 20, 2013 8:36 AM

Offline
Oct 2010
186
havelmoo said:

csak hogy ne menjen kárba Cira cuki rajza


Oh, thanks sweetheart. Mert egyébként kárba ment volna a kemény 5 perces munkám amibe minden paint tudásomat belefektettem xD
Jun 20, 2013 8:51 AM

Offline
Sep 2008
2345
bizony,bizony :D
Jun 20, 2013 8:57 AM
Offline
Mar 2009
924
Hát Judai, én is ragaszkodom a gyerekkori emlékeimhez, belegondolva, hogy a Saint Seiya volt az első anime amit láttam. És ennek már mennyi? Hm... 13 éve és akkor még nem is tudtam, hogy amit nézek az egy anime.
Különben abban igazad van, hogy vannak olyan animék amik túl vannak hypolva mint pl. a Sao.

De mint mondtam ez is az ízlések és pofonok kategóriába tartozik. Mert én pl. sosem azért néztem meg valamit mert olyan sokan ajánlották, hanem szimplán mert érdekelt.

Most meg azt hiszem nagyban imádkozhatok, hogy azért a CON-on mégse legyen vagy 200 fog mert akkor tényleg megdöglök a CP-m-ben. De ha már közel két évet szenvedtem vele akkor mostmár felveszem még ha bele is döglök.:PPP

Jun 20, 2013 10:24 AM

Offline
May 2008
1010
Akkor jól gondoltam :D

Pot: Még mindig Rex ;D Figyeld az még teljesen okés ha utólagosan se találsz benne hibát vagy valamit de az ilyeneket nem árt újra nézni :) Ilyen nálam pl Girl Meets Girl... aszem tavaly néztem újra mikor gondolkodtam hogy biztos jól pontoztam én le anno mikor kb 2-3 animém volt. És abban pl nem csalódtam. Jól eset meg nézni újra. És valószeg ugyan az lenne DNA2 is a helyzet. De viszont ott van az Elfen Lied Ami akkoriban nálam 10/10 volt most teljesen át értékelve egy átlagos 8/10...

Minél idősebb vagy annál váltózóbb a véleményed. Saintröl különösebben nem tudok vélekedni mint már mondtam megnézném de nincs végig magyar felirata én meg ilyen hosszúnak angolul biztos nem állok neki inkább várom a sült galambot :D

Másrészről attól hogy valami háyp még nem feltétlenül rossz anime... Pl ott S;G Vagy épp a Kyojin... Mindkettő jó anime. S;G ugyan nálam aszem csak 8/10 de a Kyojin eddig jó remekel 9/10.

Háyp igazából 2 okból rossz... egyrészt az amikor tényleg valami gagyika animét emelnek isteni szintre. A másik pedig a ilyen fanok viselkedése... Amit nem egyezik velük a véleményed máris közellenségé válsz.. (És igen a SAO pont ilyen... Lehetne jó anime de nem az...)
Jun 20, 2013 1:46 PM

Offline
May 2009
171
Haou-Judai said:
havelmoo said:
ne szóld le. pont az ilyen viselkedés pillanatok alatt fel tud bosszantani.


Már bocs de egy rossz szóval se szóltam le. A leszólás az az ha elhordom minden szarnak >-<...


Haou-Judai said:
(És igen a SAO pont ilyen... Lehetne jó anime de nem az...)


Pont ezért orrolt meg rád havelmoo pár órája, hamar felejtesz ^^
Tudjuk, hogy nem szereted a SAO-t de a keresztes hadjárat amit folytatsz ellene már túlzás. :P
Kb. minden harmadik postodban leszólod. Nem tetszik. Oké. Kész. Felfogtuk. xd

Nagyon kezdetek amúgy átmenni offba, lassan át lehetne nevezni a topikot "Közös összeröffenések"ről simán csak "Röffenés"ekre.
Vagy nyissatok egy Versus topikot.
Aki idetéved az infók miatt, ne kelljen már végigolvasnia az összes mellébeszélést, hogy megtalálja, hol lesz esetleges találkozó.
Jun 20, 2013 7:25 PM

Offline
May 2008
1010
Kowimen said:
Haou-Judai said:
havelmoo said:
ne szóld le. pont az ilyen viselkedés pillanatok alatt fel tud bosszantani.


Már bocs de egy rossz szóval se szóltam le. A leszólás az az ha elhordom minden szarnak >-<...


Haou-Judai said:
(És igen a SAO pont ilyen... Lehetne jó anime de nem az...)


Pont ezért orrolt meg rád havelmoo pár órája, hamar felejtesz ^^
Tudjuk, hogy nem szereted a SAO-t de a keresztes hadjárat amit folytatsz ellene már túlzás. :P
Kb. minden harmadik postodban leszólod. Nem tetszik. Oké. Kész. Felfogtuk. xd

Nagyon kezdetek amúgy átmenni offba, lassan át lehetne nevezni a topikot "Közös összeröffenések"ről simán csak "Röffenés"ekre.
Vagy nyissatok egy Versus topikot.
Aki idetéved az infók miatt, ne kelljen már végigolvasnia az összes mellébeszélést, hogy megtalálja, hol lesz esetleges találkozó.


SAO-t BlackPot hozta fel :D én csak helyeseltem... Egyébként meg végig szenvedtem szóval jogosan lehúzhatom ha akarom.

Szóval mi ellőt be támadsz előbb azt is olvasd el mire válaszoltam.

Nem mellesleg havelmoo azért lett mérges mert látatlanban "leszóltam" a Karnevált.
Azért ez nem mindegy.

De te is díjat érdemelsz Kowi... Jössz, írsz amivel máris késztetsz arra hogy írjak én is :D Ergo hiába mondod hogy sok lesz az OFF... mert meg alapozod hogy még egyet OFF-oljak ha akarok ha nem :P Na de ezzel én lezárnám a dolgot.

Válaszlevet ha van profilra vagy PM-be kérem :P

Szóval akkor eddig ki az aki biztos ott lesz :D Balcsi biztos hogy ismerkedjen BlackPoet húgocskájával...

Haou-JudaiJun 20, 2013 7:34 PM
Jun 21, 2013 1:00 AM
Offline
Mar 2009
924
*Nagy átéléssel kalimpál* Egen...egen, ahogy Rex mondja a Sao-t én hoztam fel.:))) Sajnos nekem is volt szerencsén ehhez a műhöz és nem tetszett, de én pl ugyanígy kampájnolok a Remeke sorozatok ellen is. Gondolok itt pl- erre az új és csodálatos Saint Seiya Omega animére...
Na ennyit az OFF-ról.

Szegény húgocskám...Majd szólok neki, hogy már lesz egy rajongója... külön kíváncsi vagyok arra, hogy mit fog majd szólni.PPP

Amúgy mostmár legalább tudjuk, hogy balcsi csajozni jár a Conokra.:)))
BlackPoetJun 21, 2013 1:05 AM

Jun 21, 2013 1:51 AM

Offline
Feb 2013
962
BlackPoet said:
Amúgy mostmár legalább tudjuk, hogy balcsi csajozni jár a Conokra.:)))

Igen, a múltkori találkát is nagyba leszerveztem, csak éppen én nem mentem rá el, mert Randi.CON-ra mentem. :D
Jun 21, 2013 4:45 AM

Offline
Sep 2008
2345
khm,igen balcsida... ejnye bejnye.
Jun 21, 2013 5:03 AM

Offline
Feb 2012
460
havelmoo said:
khm,igen balcsida... ejnye bejnye.
chh...
Szegény valójában csak kettesbe akart hagyni téged birkával, nem látod az önzetlen jóindulatát :P

Közbe rájöttem hogy BlackPoet is lány, ja úgy tényleg kevésbé vonzó szitu a fiatal lányok bébiszittelése.
Jun 21, 2013 5:24 AM

Offline
Sep 2008
2345
jaj hagyd már ezt a birkás dolgot,cicuska! :DD
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (6) « First ... « 3 4 [5] 6 »

More topics from this board

» Mi az első szó ami eszedbe jut, ha azt mondom....[JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

AlexWalker - Nov 11, 2012

895 by tinshard »»
Aug 22, 2023 4:21 PM

» Kinek mi a kedvenc animeje.

Mottor - Sep 26, 2020

4 by Tollans »»
Apr 23, 2023 5:34 PM

» Animenyomozó - játék

Grandmagic13 - Aug 10, 2018

43 by Grandmagic13 »»
Nov 1, 2018 1:06 AM

» Melyik anime karakter van a képen? [JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

AlexWalker - Dec 11, 2012

573 by nagydarab »»
May 22, 2018 6:54 AM

» Nézted vagy nem?[JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Grandmagic13 - Nov 15, 2009

858 by pintergreg »»
Apr 28, 2018 1:12 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login