Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (14) « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last »
Jan 6, 2013 1:37 AM

Offline
Sep 2008
2345
ohhh jah a Lulu stimmel, ő volt a csapattársam ^^

hmm jó,majd április 5-én megírom mi leszek :D addig titok :D
(úrristen és megint mibe nyúltam bele...de a csapattársaim is..ha mind kész leszünk,eléggé hatásos lesz a megjelenésünk :P )

ááá és annyira nehezen találok anyagot a mostani ruhámhoz T_T már voltam olyan 25 méteráru boltban :D szóval mostmár elég jól ismerem a budapesti boltokat :D
Jan 8, 2013 5:35 AM

Offline
Apr 2012
883
Pillanatnyilag jobb topikot nem találtam erre, de kíváncsi vagyok arra, hogy mi a véleményetek a magiról?

Sok huzavona után úgy döntöttem belenézek és eddig kellemesen csalódtam, mert a sokszor idegesítően idealista főhősök mögött egy jól felépített világ, több érdekes problematika és pofátlan propaganda húzódik, ami akár egy külön topikot is megérdemelne, de még mielőtt vérre menő vitát gerjesztenék felmérném van igény efféle okfejtésre.. :)
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Jan 8, 2013 5:53 AM

Offline
Feb 2012
3851
véleményem szerint érdemes végignézni (már ameddig kiadták) mivel egy elég egyedinek mondható történetről van szó ráadásul jó sok fordulat is van benne ami érdekesebbé teszi a dolgokat :D
Jan 8, 2013 10:05 AM

Offline
Sep 2008
2345
hmm azt mondjátok érdemes?na akkor majd belenézek.


ja,és Lex, te cosplayeztél már valaha? :)
Jan 8, 2013 10:28 AM

Offline
Oct 2009
124
Magi? Első rész után dobtam a még várok ezzel, mert úgyis neverending, addig is nézek valami jót kategóriába. Egy rész alapján meg nekem nem volt nagy élményem. Ecchi szaga volt, a környezet meg nem fogott meg.
Jan 8, 2013 10:39 AM

Offline
Feb 2012
3851
Első részben még nem is látsz annyit belőle 3-4. rész körül indul be igazán ha jól emlékszem de h ecchi lenne.. semmi köze hozzá :D
Jan 8, 2013 11:27 AM

Offline
Aug 2012
1858
havelmoo said:

ja,és Lex, te cosplayeztél már valaha? :)


Én eddig nem is voltam con-on, sajnos.:( Nem volt kivel elmenni. Nem volt olyan "animés" barátnőm, akivel érdemes lett volna. xD
De idén elmegyünk barátnőmmel. Már alig várom... Nem hiszem, hogy cosplayezni fogok, ilyesmikre nem adok pénzt.xD Viszont lehet, hogy nyomatunk egy Egy Akatsukis Élete pólót. :D

Engem egészen megfogott a Magi története. Sok idegesítő, gonosz karaktert pakoltak bele, amik elég erősen hágják az ember agyát, de szerintem ezzel is csak ösztönöznek arra, hogy nézd az animét. A grafika nekem nagyon tetszik, és a karakterek is jól kidolgozottak.
Jan 8, 2013 11:39 AM

Offline
Apr 2012
883
ZolikaUchiha said:
Magi? Első rész után dobtam a még várok ezzel, mert úgyis neverending, addig is nézek valami jót kategóriába. Egy rész alapján meg nekem nem volt nagy élményem. Ecchi szaga volt, a környezet meg nem fogott meg.


Érthető első rész után én sem adtam neki sokat, de utána jól adagolja a dolgokat, amikor lesz egy kis rálátás a világra, meg annak hátterére. Rengeteg kritika és egy két ellentmondás is van háttérben, de ami engem megfogott benne az burkoltan elrejtett legitimációs probléma. Aminek szépségen azon kívül, hogy nekem vesszőparipám legitimáció, az, hogy egész korrekten meg van annak háttere. De persze ez mind háttér és többnyire egy két mellékszereplőtől kapunk áthatóbb ismereteket róla. Viszont amennyiben ezt vonalat tovább viszik egy kifejezetten érdekes konfliktus is lehet még belőle bár látom, hogy, ha ez meg is történik akkor jelenlegi paradigma igazolásával lezárják ezt szálat, mert ez jó és igazságos :)
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Jan 8, 2013 12:23 PM

Offline
Sep 2008
2345
hmm hát egyenlőre az openingje tetszik :D (eddig jutottam még csak :D )


AlexWalker said:


Én eddig nem is voltam con-on, sajnos.:( Nem volt kivel elmenni. Nem volt olyan "animés" barátnőm, akivel érdemes lett volna. xD
De idén elmegyünk barátnőmmel. Már alig várom... Nem hiszem, hogy cosplayezni fogok, ilyesmikre nem adok pénzt.xD Viszont lehet, hogy nyomatunk egy Egy Akatsukis Élete pólót. :D

oooh pedig tényleg olyan jó cosplayezni :D
és ma végre találtam anyagot!! yaaay!!

jah a cont is mindenképp ki kell próbálnod ^^

na majd akkor ha ilyen pólóban látok lófrálni emberkéket,odamegyek hozzájuk :D
hogy szia,te vagy Lex? :D
havelmooJan 8, 2013 12:47 PM
Jan 9, 2013 6:46 AM

Offline
May 2008
1011
Lex látom más is használja az általam rád aggatott becenevet XD

Nálam rendszerint a pénz hiány okozza problémát és dilemmát hogy hogy jussak ki conra.
Jan 9, 2013 7:06 AM

Offline
Aug 2012
1858
havelmoo said:


na majd akkor ha ilyen pólóban látok lófrálni emberkéket,odamegyek hozzájuk :D
hogy szia,te vagy Lex? :D


Jóó, majd aztán szavadon foglak.xD Addigra majd kitalálunk valamit.:D De még az is lehet, hogy barátnőm anyukája varr nekünk ruhát... Ha igen, akkor Sasuke leszek.^^ Vagy Kanda Yuu...(1. Ők is, mint sok más is, a favoritok közé tartoznak, 2. Mert hozzájuk legalább minimálisan hasonlítok.xD)

Haou-Judai said:
Lex látom más is használja az általam rád aggatott becenevet XD



Ha ár egy ilyen fasza kis nicknevet találtál ki nekem, akkor forgalomba is hozom.xD Jobb mint az eredeti beceneveim.xD
Jan 9, 2013 7:23 AM

Offline
May 2008
1011
AlexWalker said:
Ha igen, akkor Sasuke leszek.^^ Vagy Kanda Yuu...(1. Ők is, mint sok más is, a favoritok közé tartoznak, 2. Mert hozzájuk legalább minimálisan hasonlítok.xD)
D


XD Hát akkor már inkább az a Kanda... Sasuke meg igazából legtöbb Narutos karakter már olyan overused...

XD "hozzájuk legalább minimálisan hasonlítok." - ezen biztos vitázhatnák már ha kinézetről is van szó...
Jan 9, 2013 8:05 AM

Offline
Aug 2012
1858
Jah, igazad van Rex! Csak tudod Kanda jelmezét meg mégsem akarom megcsináltatni, mert visszaélni nem akarok a jóindulattal...
Lehet, inkább maradok a sima 1AÉ pólónál.xD :D

Most miért?xD
Hosszú, kékesfekete színű a hajam, magas, vékony vagyok, de mivel gyerekkorom óta sportolok, izmos testem van.(Ez így lehet hogy arrogánsan hangzik, de nem úgy értem...) Így szerintem ezekre a kedvenceimre jobban hasonlítok mint mondjuk...Edward Elricre, Narutóra vagy Allenre.xD
Jan 9, 2013 8:16 AM

Offline
Sep 2008
2345
iiiiigen,Kanda legyél!! ^^ én is úgy szeretem őt! :D

a ruha meg..hát igen,egy csöppet bonyolultabb...de azért nem lehetetlen :)
ha besegítesz,és együtt csináljátok meg, akkor talán rá lehet venni a barátnőd anyukáját :))
Jan 9, 2013 9:07 AM

Offline
May 2008
1011
AlexWalker said:
Jah, igazad van Rex! Csak tudod Kanda jelmezét meg mégsem akarom megcsináltatni, mert visszaélni nem akarok a jóindulattal...
Lehet, inkább maradok a sima 1AÉ pólónál.xD :D

Most miért?xD
Hosszú, kékesfekete színű a hajam, magas, vékony vagyok, de mivel gyerekkorom óta sportolok, izmos testem van.(Ez így lehet hogy arrogánsan hangzik, de nem úgy értem...) Így szerintem ezekre a kedvenceimre jobban hasonlítok mint mondjuk...Edward Elricre, Narutóra vagy Allenre.xD


De egyiknek sincs tőgye XD Keres egy hosszú kékesfekete hajú jól edzet csaj karaktert :P
És akkor eme állítás helyes lesz XD

Bár ami azt illeti bár milyen cosplayt szívesebben látok mind a dög unalmas shounenek dög unalmas karaktereit.

De aki mondjuk cosplayelné Fate-t az ellőt még meg is hajolnék szerintem XD
Haou-JudaiJan 9, 2013 9:13 AM
Jan 9, 2013 1:41 PM

Offline
Feb 2012
3851
Haou-Judai said:
De aki mondjuk cosplayelné Fate-t az ellőt még meg is hajolnék szerintem XD


pl 1 latex cucc és 1-2 bőr kiegészitő.. azt én is megnézném XD
Jan 9, 2013 1:47 PM

Offline
Nov 2012
509
hát ha rendesen meg lenne csinálva akkor kicsit hatalmas cospaly lenne tény és való. :)
Good Luck ; Have Fun
Jan 9, 2013 3:10 PM

Offline
May 2008
1011
Nagyon jó karakter gyereknét és felnőttként (19 éves fiatal felnőtt XD) is.
És ha már Fate. Kilátta a Mahou Shoujo lyrical Nanoha animét? És ha látta mi a véleménye róla?
Jan 9, 2013 3:26 PM

Offline
Feb 2012
3851
Láttam belöle nem is tudom már mennyit, karakterek még rémlenek de nem mernék véleményt mondani mert lehet a sok anime között összekeverném másokkal xD vége meg az lenne, hogy akinek kedvencek között van leszedné a fejem XD
Jan 9, 2013 3:44 PM

Offline
May 2008
1011
Bionkill said:
Láttam belöle nem is tudom már mennyit, karakterek még rémlenek de nem mernék véleményt mondani mert lehet a sok anime között összekeverném másokkal xD vége meg az lenne, hogy akinek kedvencek között van leszedné a fejem XD


Meglestem a listád. Első két sorozatot láttad lista szerint mindkettő 7/10 értékeltél.
Ez nálam speciel a potenciális animét jelenti aminél pl a történet/alap story esetleg a karakterek jó csak éppen több sebből vérzik vagy nagyon vontatott.

Első évadjára magam is 7 adtam mert az vontatott. Viszont a második évad nagyon jó és hamar vissza nyerte bizalmam mert 9/10 jutalmaztam.
Jan 10, 2013 6:42 AM

Offline
Aug 2012
1858
Haou-Judai said:

De egyiknek sincs tőgye XD Keres egy hosszú kékesfekete hajú jól edzet csaj karaktert :P
És akkor eme állítás helyes lesz XD


"Tőgye"...xD Na kössz.xD Nekem nem tőgyeim vannak, hanem melleim.xD
Gondolkodtam már hogy lehet őt kéne cosplayezni:

(Tisztázzuk Gor... NEKI vannak tőgyei!xD)
Mert vele még a személyiségünk is hasonló.(Na kiéve a leszbikus hajlamait!!) Viszont annyira azért nem szimpatizálok vele.... Nem érdekel annyira a karakter, hogy cosplayezzem...

Kanda lenne a legkompatibilisebb mint kívül, mint belül, de az is tény, hogy az övé, tömeg karakter lesz a con-on...
Jan 10, 2013 6:51 AM

Offline
Feb 2012
3851
Haou-Judai said:
Első évadjára magam is 7 adtam mert az vontatott. Viszont a második évad nagyon jó és hamar vissza nyerte bizalmam mert 9/10 jutalmaztam.


néha elhamarkodottan pontozok sokszor modositgatok is :D azthiszem elfér majd egy re-watch és akkor kiderül mit is gondolok róla valójában :D


AlexWalker said:
Gondolkodtam már hogy lehet őt kéne cosplayezni:



hát neki tényleg azok vannak.. xD hiteles cosplay belőle csak mű mellekkel lehetne.. xD vagy ha a jóisten is úgy akarta és megáldott 2vel.. xD
Jan 10, 2013 6:55 AM

Offline
Aug 2012
1858
Bionkill said:

hát neki tényleg azok vannak.. xD hiteles cosplay belőle csak mű mellekkel lehetne.. xD vagy ha a jóisten is úgy akarta és megáldott 2vel.. xD


Az isten szerencsére hozzám jó volt, és ezeket rólam lehagyta.xD De egy feszes, szűk póló és a dekoltázs (Ha maga a méret nem is.xD) meg van.xD
Jan 10, 2013 7:03 AM

Offline
Feb 2012
3851
AlexWalker said:
Az isten szerencsére hozzám jó volt, és ezeket rólam lehagyta.xD De egy feszes, szűk póló és a dekoltázs (Ha maga a méret nem is.xD) meg van.xD


végülis.. úgy sem rossz xD de mondjuk ez a méret még mindig messze van az Eiken méretektől XDD hát az vmi borzalom... xD
Jan 10, 2013 7:06 AM

Offline
Apr 2012
883
Na ez jó hozzá állás˘˘ Ha egy nő tud öltözködni az rengeteg problémáját megoldja. ˘˘
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Jan 10, 2013 7:33 AM

Offline
Aug 2012
1858
Igazság szerint én nem mondhatom magamat ilyen nőnek, mert én nem is szoktam ilyesmiken problémáznii... Rocker, grunge stílusban öltözködöm, általában egy fekete (tank) póló van rajtam vagy egy ing, egy csőfarmer, bakancs, pár kiegészítő és kész. Nem szoktam ilyesmiken fenn akadni... Apám szokta megjegyezni, hogy fiús vagyok, nőiesebbnek kéne lennem, de mástól még semmiféle negatív visszajelzést nem kaptam, az általam, normálisnak titulált viseletről. Sőt, pozitívumokat hallok.:) Ha valakinek tetszek, annak bármilyen ruhában tetszeni fogok, másért meg nem is fogom megjátszani magam, mert az értelmetlen.:D Én ezen a véleményen vagyok.
Jan 10, 2013 7:44 AM

Offline
Feb 2012
3851
AlexWalker said:
másért meg nem is fogom megjátszani magam, mert az értelmetlen.:D Én ezen a véleményen vagyok.


ezt pontosan így kell :D de ettől függetlenül Scaldar véleményét is támogatom mert abban is van igazság :D izlések és pofonok kb.. xD mindenkinek van 1 megszokott stilusa ami idövel lehet változik, kinövi stb de azt nem kell senki kedvéért megváltoztatni xD
Jan 10, 2013 8:09 AM

Offline
Apr 2012
883
"Az isten szerencsére hozzám jó volt, és ezeket rólam lehagyta.xD De egy feszes, szűk póló és a dekoltázs (Ha maga a méret nem is.xD) meg van.xD"

A korábbi erre reakció, fő a kreativitás^^

AlexWalker said:
Igazság szerint én nem mondhatom magamat ilyen nőnek, mert én nem is szoktam ilyesmiken problémáznii... Rocker, grunge stílusban öltözködöm, általában egy fekete (tank) póló van rajtam vagy egy ing, egy csőfarmer, bakancs, pár kiegészítő és kész. Nem szoktam ilyesmiken fenn akadni... Apám szokta megjegyezni, hogy fiús vagyok, nőiesebbnek kéne lennem, de mástól még semmiféle negatív visszajelzést nem kaptam, az általam, normálisnak titulált viseletről. Sőt, pozitívumokat hallok.:) Ha valakinek tetszek, annak bármilyen ruhában tetszeni fogok, másért meg nem is fogom megjátszani magam, mert az értelmetlen.:D Én ezen a véleményen vagyok.


Attól még, hogy valamilyen divatirányzatot követsz még nem jelenti az, hogy nem nézhetsz ki jól illetve nem lehetsz kreatív. A gondok ott kezdődnek amikor valaki olyat hord ami nem passzol az alkatához vagy teljesen koncepció nélkül rohangál és inkább hasonlít egy karácsony fára, mint egy emberre. Mellékesen megjegyzem nem értek az öltözködéshez, de van amikor nagyon kirí, hogy valaki nem tud felöltözni... No ere mondta barátnőm anno, ha nekem valamelyik cumója nem tetszett, nem mindegy mi van rajtam úgyis leveszed...
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Jan 10, 2013 2:23 PM

Offline
May 2008
1011
AlexWalker said:
Apám szokta megjegyezni, hogy fiús vagyok, nőiesebbnek kéne lennem, de mástól még semmiféle negatív visszajelzést nem kaptam, az általam, normálisnak titulált viseletről.


Hát nem tudom. Én valahogy apád véleményével egyezkednék így arról amit le írtál.
Ott már valami nem stimmel szerintem ha egy lány túlzottan is fiúsan öltözik. Persze ettől még nem rossz ember vagy valami.De az én teóriám szerint akkor öltözik fiúsan egy lány ha:
- Saját neméhez vonzódik
- Nem érzi magát elég nőiesnek,és úgy érzi nem állnak rajta jól a nőiesebb ruhák...
- Esetleg ha szülei pl apa fiúsan neveli. (Bár ez inkább filmes ellem XD)

Ez nem rossz indulatú megjegyzés volt ne értsd félre.Egyszerűen leírtam csak a véleményem.

UI: Egyébként Ingek csak nálam a legundorítóbb ruhadarabok egyike? Nőn és Férfin egyaránt szúrja a szemem... Viselni meg szörnyű... Respect a sok japán irodai dolgozónak és olyan diáknak akinek egyenruhájában ing van.
Jan 10, 2013 6:18 PM

Offline
Aug 2008
901
Haou-Judai said:
Egyébként Ingek csak nálam a legundorítóbb ruhadarabok egyike? Nőn és Férfin egyaránt szúrja a szemem... Viselni meg szörnyű... Respect a sok japán irodai dolgozónak és olyan diáknak akinek egyenruhájában ing van.
Igen. Egy stílusos sötét pamut vagy farmeringet alatta egy pólóval én is szívesen viselek, de egyenruhával vagy öltönnyel egy fehér vagy világos ing is kifejezetten jól néz ki. (Itt jegyezném meg, hogy akinek egy ing, öltöny vagy zakó kényelmetlen, az rossz méretet hord.) Persze egy kínai nyloning már más tészta, de hát olyat meg aki felvesz az nem egészen százas.
Jan 11, 2013 8:29 AM
Offline
Mar 2009
924
Hát gyerekek, ez olyan dolog, hogy bizonyos munkahelyeken van kötelező egyenruha, amit még akkor is ráerőltetnek az emberre, ha nem áll jó neki. Én pl. kisegítőként dolgoztan egy ideig egy ügyvédi irodában, ahol még a kisegítőknek is kötelező volt télen/nyáron a fekete kosztüm (persze a nőknek) és a fehér blúz a hozzáillő csilivili magassarkú cipővel kiegészítve.
Pedig rajtam ritka pocsékul állt a szoknya és nem is szerettem.

Haou. Nincs igazad. Én se szeretek túlságosan nőiesen öltözködni. Pedig
1. Nem vonzódok a saját nememhez
2. és eléggé nőiesnek is érzem magam.
Szimplán nem szeretem az ilyen cuccokat.
BlackPoetJan 11, 2013 8:34 AM

Jan 11, 2013 10:40 AM

Offline
May 2008
1011
BlackPoet said:

Haou. Nincs igazad. Én se szeretek túlságosan nőiesen öltözködni. Pedig


Ez csak egy teória volt ami nem vonatkozik mindenkire. De szerény véleményem szerint általában előfordul.

Mellesleg hozzátetted a túlságosan szót ami azt is jelzi hogy azért valamennyire öltözöl nőiesen.
Jan 11, 2013 12:34 PM

Offline
Nov 2012
509
Olyan hülyeségek mint a méretek, ruha, kilók, smink, egyéb külső szépészeti megjelenések mind lényegtelenek. Csupán a belső értékek számítanak, feszesség, nedvesség XD na jó, ez kicsit durva volt de tényleg nem a külső a fontos (addig a fontos míg valami szélsőség nem lép fel a megjelenésestekben amitől minden épeszű és hozzám hasonló örült pánicmódban menekülni kezd előelletek, de hát a kivétel erősíti a szabályt.)

Ameddig belülről fakad úgy öltözködjetek ahogy jó lesik. A belső kisugárzást úgysem tudja elnyomni semmi. (utóbbi két mondat buzisabbra sikerült annál mint terveztem de azthiszem tényleg ez a lényeg)

Konkrétan a fiús öltözködésről: ameddig nincsenek akkora bicepszeid mint egy gorillának kit érdekel? :)

Az egyenruhával nem lehet mit csinálni és nem állhat minden ünneplő jól mindenkin. De amelyik pasinak nem áll jól az öltöny az nem férfi. (öltönyt és egyébb drága ünneplő cuccokat meg csak rádszabottat éri meg venni ha már kifizetsz rá egy csomó pénzt leglalább jó legyen)

Pasi létemre túl sokat beszéltem öltözködésről, el kell mennem valami férfiasat csinálni, áhh meg van azt'szem mosogatok egy sort...
Good Luck ; Have Fun
Jan 12, 2013 1:08 PM

Offline
Aug 2012
1858
Haou-Judai said:

- Esetleg ha szülei pl apa fiúsan neveli. (Bár ez inkább filmes ellem XD)


Filmes elem, mi?xD És ha én most erre azt mondom, hogy apám TÉNYLEG fiúsan nevelt?xD :D
Sőt, az utolsó generációban, én vagyok az egyetlen lány a családban. 2 bátyám van, 3 unoka bátyám, és 3 unokaöcsém. Kicsi koromban a bátyám ruháit hordtam, velük játszottam (És mint tudni illik a bátyáim nem éppen barbikkal meg hasonlókkal játszottak, hanem mondjuk kosaraztak, fociztak, vagy bütyköltek valamit, az erdőben építettünk bunkikat, (Na nem mintha a 9 évvel idősebb bátyáimnak sokat tudtam volna segíteni benne...xD) de amikor a gépen játszottunk is mindig valami gyilkolós játékokat játszottunk...), együtt néztük a South Park-ot (...Amikor még az SP nem azt a nyálas b.zit jelentette...), a haverjaik is sokszor voltak nálunk, és ami a legfontosabb volt, és legjobban élveztem: Állandóan bunyóztunk! Szóval, szerintem az ilyen múlt elég nagy hatással van a gyerekre. :D Na persze nem rosszal...
Élveztem, és büszke vagyok rá.:D

A második dolog pedig, amivel megcáfolom, az állításod az az, hogy mi van ha a fiú ruha jobban bejön neki? Esetleg kényelmesebb? Miért nekünk kell, ilyen p.csa szoknyákat, meg magassarkúkat hordani? Csak mert nők vagyunk és legyünk nőiesek? Hát, ez tényleg nagyon korrekt érv... Az szerintem gázabb lenne, ha csak azért hordanék olyan ruhákat amik nekem nem tetszenek,hogy mások szeme világát kényeztessem. Én ugyan olyan nőiesnek és megnyerőnek érzem magam egy farmerban és egy izom pólóban mint más, egy komplett gucchi ruhában, hozzá illő prada-val, retiküllel, meg még isten tudja mivel...


Az ingre térve pedig: Én egy olyan iskolába járok, ahol Uniform-ot hordanak a diákok.
Ez megint csak szemszög, valamint ízlé kérdése. Engem például nem zavar az ing. Ünnepre a fehér ing, első osztályú, nagyon igényes tud lenni.
Valamint egy laza, ehhez hasonló ing: http://i100.photobucket.com/albums/m5/akirabira/RedPlaidTartanShirt.jpg akármilyen helyre jól jöhet. Akár a sarki boltba megy az ember teljesen laza, normális viselet, de ha épp buliba készülünk is magával ragadó darab.
Persze, az is lényeges, hogy ki hogyan, valamint, hogy mivel hordja.


*** Jah!! És 100%-ig hetero vagyok!;) Én is csak mint más korombéli lány, órákig vagyok képes álldogálni a tükör előtt, pattanásokra kutatva, csak mert vonzó akarok lenni. Az, hogy jobban szeretem a kényelmesebb, attól függetlenül női, ruhákat, nincs kihatással a személyemre.
AlexWalkerJan 12, 2013 1:14 PM
Jan 12, 2013 3:55 PM

Offline
May 2008
1011
AlexWalker said:
Haou-Judai said:

- Esetleg ha szülei pl apa fiúsan neveli. (Bár ez inkább filmes ellem XD)


Filmes elem, mi?xD És ha én most erre azt mondom, hogy apám TÉNYLEG fiúsan nevelt?xD :D
Sőt, az utolsó generációban, én vagyok az egyetlen lány a családban. 2 bátyám van, 3 unoka bátyám, és 3 unokaöcsém. Kicsi koromban a bátyám ruháit hordtam, velük játszottam (És mint tudni illik a bátyáim nem éppen barbikkal meg hasonlókkal játszottak, hanem mondjuk kosaraztak, fociztak, vagy bütyköltek valamit, az erdőben építettünk bunkikat, (Na nem mintha a 9 évvel idősebb bátyáimnak sokat tudtam volna segíteni benne...xD) de amikor a gépen játszottunk is mindig valami gyilkolós játékokat játszottunk...), együtt néztük a South Park-ot (...Amikor még az SP nem azt a nyálas b.zit jelentette...), a haverjaik is sokszor voltak nálunk, és ami a legfontosabb volt, és legjobban élveztem: Állandóan bunyóztunk! Szóval, szerintem az ilyen múlt elég nagy hatással van a gyerekre. :D Na persze nem rosszal...
Élveztem, és büszke vagyok rá.:D

A második dolog pedig, amivel megcáfolom, az állításod az az, hogy mi van ha a fiú ruha jobban bejön neki? Esetleg kényelmesebb? Miért nekünk kell, ilyen p.csa szoknyákat, meg magassarkúkat hordani? Csak mert nők vagyunk és legyünk nőiesek? Hát, ez tényleg nagyon korrekt érv... Az szerintem gázabb lenne, ha csak azért hordanék olyan ruhákat amik nekem nem tetszenek,hogy mások szeme világát kényeztessem. Én ugyan olyan nőiesnek és megnyerőnek érzem magam egy farmerban és egy izom pólóban mint más, egy komplett gucchi ruhában, hozzá illő prada-val, retiküllel, meg még isten tudja mivel...


Az ingre térve pedig: Én egy olyan iskolába járok, ahol Uniform-ot hordanak a diákok.
Ez megint csak szemszög, valamint ízlé kérdése. Engem például nem zavar az ing. Ünnepre a fehér ing, első osztályú, nagyon igényes tud lenni.
Valamint egy laza, ehhez hasonló ing: http://i100.photobucket.com/albums/m5/akirabira/RedPlaidTartanShirt.jpg akármilyen helyre jól jöhet. Akár a sarki boltba megy az ember teljesen laza, normális viselet, de ha épp buliba készülünk is magával ragadó darab.
Persze, az is lényeges, hogy ki hogyan, valamint, hogy mivel hordja.


*** Jah!! És 100%-ig hetero vagyok!;) Én is csak mint más korombéli lány, órákig vagyok képes álldogálni a tükör előtt, pattanásokra kutatva, csak mert vonzó akarok lenni. Az, hogy jobban szeretem a kényelmesebb, attól függetlenül női, ruhákat, nincs kihatással a személyemre.


Na akkor első pontban végül is eltaláltam XD Nagyából.

Második. Senki nem mondja hogy kurvásan kel öltözni... a Nőiesen öltözni nem azt jelenti hogy kurvásan öltözz fel. De mellesleg a női divatban is vannak olyan ruhák ami mellé akkor se ülnék le ha senki nem lenne benne XD De szerintem nem egy fiúnak kéne kioktatni erről egy lányt.

Mindenesetre ha nem szereted az nagyon nőies már már kurvás viseletet még mindig ott van a kényelmes sportos viselet. Egy szimpla női póló, egy kapucni női pulcsi (Nem az amibe 60 szór bele fér), farmer/Melegítőgatya/Nem túl csicsás szoknya stb. Cipőnek meg amit szeretsz.

Egyébként nőn nagyon szeretem látni a teknősnyakú pulcsikat...*---* az tud szép lenni.

Egyébként szemléltetésképen számomra egy rendes női viselet pl ilyen: (Model: Haruka Nee-sama)


U.I: Na ez a ing amit linkeltél... hogy mondjam... egyből egy dagadt amerikai kamionos jut róla eszembe... Egyébként nővéremnek is van egy kb ugyan ilyen. Nem értem mit esznek rajta a nők...Mert szerintem ez már nem tartozik nőies kategóriába...
Haou-JudaiJan 12, 2013 5:08 PM
Jan 12, 2013 5:02 PM

Offline
Aug 2008
901
Haou-Judai said:
Egyébként szemléltetésképen számomra egy rendes női viselet pl ilyen: (Model: Haruka Nee-sama)

Én is azt szeretem, ha annyi ruha van a nőkön, amennyi a képen látszik ;)
Jan 12, 2013 5:10 PM

Offline
May 2008
1011
Gorzius said:
Haou-Judai said:
Egyébként szemléltetésképen számomra egy rendes női viselet pl ilyen: (Model: Haruka Nee-sama)

Én is azt szeretem, ha annyi ruha van a nőkön, amennyi a képen látszik ;)


Javítottam a képet egy másik linkel.

Haou-Judai said:

Egyébként szemléltetésképen számomra egy rendes női viselet pl ilyen: (Model: Haruka Nee-sama)

Jan 13, 2013 3:56 AM

Offline
Aug 2008
901
Haou-Judai said:
Javítottam a képet egy másik linkel.

Haou-Judai said:

Egyébként szemléltetésképen számomra egy rendes női viselet pl ilyen: (Model: Haruka Nee-sama)



Na még egyszer :D
Jan 13, 2013 4:13 AM

Offline
Sep 2008
2345
jah én se tudom egyik képet/linket se megnyitni :D pedig kíváncsi vagyok milyen nálad a rendes női viselet ^^

jah egyébként én is gyerekkoromban a bátyám ruháit hordtam,sokszor fiúnak is néztek :D pedig ott volt a fülbevaló a fülemben,és nem is olyan fiús az arcom :D
meg a bátyámmal én is sokat bunyóztam (de 90%ban az lett a vége hogy elsírtam magam,mert szegény tesóm nem tudott annyira uralkodni az erején,és a végén mindig én szívtam meg :D ),meg a tesóm által ajánlott pc-s játékokat játszottam..bár én azért lányos játékokkal is jól elvoltam...

és manapság én se nagyon szeretem a lányos,nőies cuccokat...szoknyát meg pl egy évben háromszor ha fölveszek... meg az hogy reggelente egy csomó időm elmenjen arra hogy összevissza sminkelem magam, meg befestem a körmöm,meg miegyéb "nőies" hülyeség..hát kösz,nem kell :D

pont elég az,hogy amikor cosplayezek,akkor egy kicsit kicsípem magam,azt ennyi :D
Jan 13, 2013 5:26 AM

Offline
Aug 2008
901
Hehe, érdekes olyan ember élményeit hallgatni, aki valaminek a másik felén állt, mint én. Van egy hugom, de szerintem sacc/kb. ugyanezt tudná elmesélni a gyerekkoráról :D

Egy kis technikai dolog: Haou második képeesetén valamilyen oknál fogva a kicsinyített mintakép, amit ő is linkelt hiányzik az eredeti oldalról, de a nagy méret müködik:

Jan 13, 2013 5:36 AM

Offline
Sep 2008
2345
nah igen,nekem ez már túl lányos...:D a kabát/pulcsi/nemtommi színe,meg hogy szoknyát hord.. :D

hm és Gorzius köztetek hány év van? az én bátyám 4 évvel idősebb.
Jan 13, 2013 5:57 AM

Offline
Apr 2012
883
Az ilyen lányokat én is szeretem... =) No, de ez sem meglepő, mert szerintem egy nő legyen nőies egy férfi meg férfias...

Bár képen látható leányzó kabátjának és táskájának a színe nem az én világom.. :D
ScaldarJan 13, 2013 6:02 AM
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Jan 13, 2013 6:32 AM

Offline
Aug 2008
901
@havelmoo: köztem és a hugom között is 4 év van :D
Mondjuk összességében van 3 év csúszás hozzátok képest :)

Egyébként ha már ennyire benn vagyunk a ruha témában:
Mindenki viseljen olyan ruhát, amiben jól érzi magát, amíg az a "közterületen tolerálható" kategóriába esik.
Jan 13, 2013 6:39 AM

Offline
Apr 2012
883
Ez a "közterületen tolerálható" kifejezés szerintem nagyon szubjektív...
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Jan 13, 2013 6:56 AM

Offline
Aug 2008
901
Na igen, sajnos ízléstelen öltözködésért nem jár büntetés...
Jan 13, 2013 7:19 AM

Offline
Apr 2012
883
Gorzius said:
Na igen, sajnos ízléstelen öltözködésért nem jár büntetés...


Sőt egyesek nagyon is meggazdagodnak ebből...
"They say a man never really knows himself... until his freedom's been taken away.
I wonder... how well do you know yourself. "
Jan 13, 2013 11:29 AM

Offline
May 2008
1011
havelmoo said:
nah igen,nekem ez már túl lányos...:D a kabát/pulcsi/nemtommi színe,meg hogy szoknyát hord.. :D


Nem tudom mi az isten baja van minden lánynak a szoknyákkal XD Ez ráadásul még nem is mini. Szerintem ilyen egy teljesen átlagos női viselet... Egyáltalán nem tűnik divatmatyisnak.

Egyébként fiú létemre egy animében pl nagyon feltud húzni ha egy kedvenc karakteremet valami igénytelen vagy ocsmány ruhadarabba rakják bele.

Illetve ha már ruháknál tartunk kit menyire zavar az animékben hogy mondjuk van egy karakter/karakterek akik néhány rész kivételével mindig ugyan azt a ruhát hordja/hordják? (Olyan a ruhás szekrényük mint Dexternek vagy mi?XD)

Egyféleképpen tudom igazán elfogadni az ilyet hogy ha pl egy utazó/kalandozó karakteröl szól a story. Jó példa a Slayers erre. Ott nem várom el hogy minden részben átöltözzenek.
Jan 13, 2013 12:12 PM

Offline
Aug 2008
901
Haou-Judai said:
Illetve ha már ruháknál tartunk kit menyire zavar az animékben hogy mondjuk van egy karakter/karakterek akik néhány rész kivételével mindig ugyan azt a ruhát hordja/hordják? (Olyan a ruhás szekrényük mint Dexternek vagy mi?XD)

Egyféleképpen tudom igazán elfogadni az ilyet hogy ha pl egy utazó/kalandozó karakteröl szól a story. Jó példa a Slayers erre. Ott nem várom el hogy minden részben átöltözzenek.
Egyik Gintama részben nagyon jól elmagyarázzák: Egyrészt így a karakter ruhája kötődik hozzájuk, az imidzsük része. Másrészt nem kell annak a szerencsétlen mangakának hétről-hétre (vagy legalább pár hetente) új ruhát tervezni a karaktereihez, ami azért nem kis meló lenne.
Jan 13, 2013 12:30 PM

Offline
Nov 2012
509
Nekem nincs azzal bajom, hogy felismerem a szereplőket csak a ruha alapján :)

Én se hordok sokkal több féle ruhát. XD attól nem lesz igényesebb az ember, hogy az év minden napján más ruhakombináció van rajta
Good Luck ; Have Fun
Jan 13, 2013 12:31 PM

Offline
May 2008
1011
Gorzius said:
Haou-Judai said:
Illetve ha már ruháknál tartunk kit menyire zavar az animékben hogy mondjuk van egy karakter/karakterek akik néhány rész kivételével mindig ugyan azt a ruhát hordja/hordják? (Olyan a ruhás szekrényük mint Dexternek vagy mi?XD)

Egyféleképpen tudom igazán elfogadni az ilyet hogy ha pl egy utazó/kalandozó karakteröl szól a story. Jó példa a Slayers erre. Ott nem várom el hogy minden részben átöltözzenek.
Egyik Gintama részben nagyon jól elmagyarázzák: Egyrészt így a karakter ruhája kötődik hozzájuk, az imidzsük része. Másrészt nem kell annak a szerencsétlen mangakának hétről-hétre (vagy legalább pár hetente) új ruhát tervezni a karaktereihez, ami azért nem kis meló lenne.


Hát általában ez is leginkább 2.000.000 részes shounen animékböl származik.
Érdekes egy hétköznapi Slice of Life vagy egy szimpla dráma megtudja oldani...

Szóval szerintem ez elég gyenge kifogás... ez lustaság jelképe. Ha nem húznák az animéeiket/mangáikat 500-600 fölös részig akkor lenne lehetőség erre is.

De jó példa erre Detective Conan ami eddig eddig hosszabb mint a mostani shounenek mégis ott azért elégé variálják a ruhákat. Ezzel is jelzi hogy menyivel reálisabb anime.

Ha már tervez nekik 6-7 különbözőruhát.. már jobban jön le. Nem azt mondtam hogy minden részben mást hordjanak csak legyen változatos.
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (14) « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last »

More topics from this board

» Mi az első szó ami eszedbe jut, ha azt mondom....[JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

AlexWalker - Nov 11, 2012

895 by tinshard »»
Aug 22, 2023 4:21 PM

» Kinek mi a kedvenc animeje.

Mottor - Sep 26, 2020

4 by Tollans »»
Apr 23, 2023 5:34 PM

» Animenyomozó - játék

Grandmagic13 - Aug 10, 2018

43 by Grandmagic13 »»
Nov 1, 2018 1:06 AM

» Melyik anime karakter van a képen? [JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

AlexWalker - Dec 11, 2012

573 by nagydarab »»
May 22, 2018 6:54 AM

» Nézted vagy nem?[JÁTÉK] ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Grandmagic13 - Nov 15, 2009

858 by pintergreg »»
Apr 28, 2018 1:12 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login