Forum Settings
Forums
New
Mar 13, 2008 3:21 PM
#1

Offline
Dec 2007
43
viska pasako klausimas
Reply Disabled for Non-Club Members
Mar 13, 2008 3:24 PM
#2

Offline
Dec 2007
43
as pradejau zet anime nes atvaziavau y UK ir nebuvo cia ka veikt tai netycia pradejau ir zet pirma anime radau Youtube kaip ieskojau Hentai Pervomanija(Kas Hentai Yra jau seniai Zinojau) ir radau High School Girls (Girls High kitaip dar vadinasi) bet ten ne Hentai ;(
Mar 14, 2008 2:14 AM
#3

Offline
Sep 2007
824
as siaip lb netycia.. kai kazkada ziuredama telika ziurejau Viva velai.. ir parode aniem X Tv.. nuo to uzkibau.. ir pradejau ieskoti kazko panasaus.. taigi susiradau draugiu kurios turi daug aniem isirasiusios.. tdl taip ir prasidedjo anime ziurejiams.. ^^

Mar 14, 2008 7:53 AM
#4

Offline
Sep 2007
824
tai kas cia durno? :D

Mar 14, 2008 3:24 PM
#5

Offline
May 2007
185
Omg, man panashiai kaip sevenui. Taigi kadangi neturiu ka vejkt pasakoju:
Sou, dar net nebuvau zinojus apie torrentus, apsilanke drauges bahuras ir parode mum tundrom kas tie torrentai, tuo paciu torrent.lt uzsireginom. Taigi, kas pirmiausia man patrauke demesi tam saite...(ne tikrai ne Pron skiltis XD) tai buvo anime...geez pamenu kaip apsidziaugiau...galvoju wow Samurai X atsisiusiu XDDD Anyways, kaip pradejau visokius aprashymus skaityt....and so on... Tai va, o po to visai atsitiktinai vienas zmogutis idejo i torrent.lt japonu grupes Maximum the Hormone...ar tai Nightmare klipa, dabar tiksliai nepamenu, ash kazka pakomentavau ten, ir zmogutis man i PM parashe, pakviete apziuret forumus, kuriuose renkasi ''japonofilai'' XDDD Taip viskas ir prasidejo...
Niu cia gal bishki nukrypau, bet ne esme..XD
Mar 15, 2008 8:11 AM
#6

Offline
Sep 2007
824
heh.. :D man is tikro pan su draugais.. .. nes drauge man irgi parode lietuviu forumus su anime xD

Mar 15, 2008 8:51 AM
#7

Offline
Sep 2007
402
Hm... kadaise per telefą sėdėdavau tokiame unix [ar kažkas panašaus], Geimerių forume. Kartą sumaniau paštu nusipirkt keletą žaidimų iš bachuriuko su nick'u Sharigan. Na viskas OK... nusipirkau, tada po kurio laiko perku antra karta ir pasiūlo man anime [tada dar regis nežinojau kas tai] pasliulo Naruto, Samurai Deeper Kyo ir Elfen Lied [šitą kažkokiam puslapyje buvau matęs, gal būt AnimeNfo, tik tada turėjo visiškai kitokį dizainą]. Na tai taip ir nusipirkau xD po kurio laiko pradėjau verst daugelį siųstis anime ir išnaudot mokyklos internetą xD
Mar 15, 2008 3:03 PM
#8

Offline
Sep 2007
824
:D visu anime atradimai beveik skirtingi.. is tikruju tai idomu :D

Mar 18, 2008 10:56 AM
#9

Offline
Mar 2008
62
Sumąsčiau po ilgos pauzės grįžti į savo pirmąjį mylimą forumą (o jis iš pat pradžių buvo vien apie db) ir pamačiau, kad visos temos vien apie anime. Niekam nepatinka būt atsilikėliu, tai parsisiunčiau pasižiūrėti. ;]
Jul 22, 2008 12:20 AM

Offline
Aug 2006
22
as ir panasiai, forume prisireginau ir ten daugiausia buvo diskusiju apie anime :)
parsiunciau dar net angliskai dubinta trigun is kazkur, ir uzsikabinau.. ^^
Jul 25, 2008 11:29 AM

Offline
Jul 2008
15
mano drauges ir brolis (kadangi jie jau ziurejo) puse metu zyze, kad ir as pazeciau, o as kazkodel nemacius nieko padoraus buvau nusistacius pries anime, nes nezinojau, kad jie yra ne tik vaikams ( taip maniau del Bragon Ball'o xD) tai viena vakara neturedama ka veikt
pradejau death note'a zet, o zinant koks jis nerealus, nepasinest neimanoma xD
Jan 24, 2009 3:28 AM

Offline
Jan 2009
16
Pradejau nuo DBZ (per LNK :D) daejau iki Ecchi :D :D
Jan 24, 2009 10:35 AM

Offline
Sep 2008
59
kalgotkes said:
Pradejau nuo DBZ (per LNK :D) daejau iki Ecchi :D :D

Nube taigi Naruto ziuri pastoviai ir savo ta Bleach ;D

Asai tai net nezinojau kas anime per daiktas yra.ApexDc search parasiau Shuffle! (norejau surast Shuffle video, jei kas nezino jo tai i Utube parasykit Melbourne Shuffle) ismete Shuffle Memories epizodus.Parsisiunciau, patiko, tada suzinojau, kad draugeliai pora ziuri ir taip uzsikabinau :]
Sep 6, 2009 12:47 PM
Offline
Apr 2009
6
Aš rimtai pradėjau domėtis anime, tik po hellsingo ir FMA.
Sep 8, 2009 11:35 AM

Offline
Jan 2009
27
Fcuk! >_< Neprisimenu......
Sep 12, 2009 12:25 PM

Offline
Jan 2009
181
Well, visada ziurejau po biski anime kaip dar jaunas buvau(DBZ, Pokemons etc.). Kai kuri laika buvau nustojau ziureti anime. Bet viena diena, draugas mane susipazino su Naruto franchise ir tik nuo tada pradejau ziureti(rimtai) anime. Bet as manau kad mane uzkabino anime uz animacija ir art. Pats piesu ir domiesiu grafika, netgi galvouju studijuoti CG/Animacija arba concept art. :)
Sep 19, 2009 10:26 AM

Offline
Jul 2009
243
Nu tai kad "Naruto" kalciausias atrodo xDD As ji ziuredavau ir ziuredavau ir ziuredavau xDD Ir viena grazia diena man drauge sako.:
-Kiek tu gali ta Naruto ziureti? Paziurek koki kita anime...
As mazdaug WTF? tas anime...
Tuomet ji man atsiunte pirmaji mano paziureta iki galo (Ir viena is mano megstamiausiu) Death Note..O po to pati kazkaip pradejau ziureti ir po keliu savaiciu negalejau suprasti kaip man anksciau uztekdavo tik Naruto xDD Ir kaip is viso be anime galejau gyvent XDD
P.S. Po to as ta vargsa Naruta uzmeciau kaip sustojau ant Shppuu 49 epo taip sutojau XDDD
Sep 19, 2009 12:49 PM

Offline
May 2007
185
Gal ir nieko nepraradai, nes paskutiniosiose serijose pieshimas visai nusivare xD
Sep 20, 2009 12:38 AM

Offline
May 2007
296
Kuo labiau atidedu Naruto Shippuuden žiūrėjimą, tuo baisiau darosi matant kiek naujų epų atsiranda. Bus kaip ir su pirmu sezonu - žiūrėsiu kai visos serijos bus sukurtos.. *..* šakės.
Sep 28, 2009 10:17 AM

Offline
Jul 2009
243
Vot vot as irgi panasiai galvoju...nes kazkaip vis noriu ziuret bet neziuriu xD
Mar 13, 2010 11:56 AM

Offline
Feb 2010
11
Kazkaip kai mazas buvau pokemonus ir dragonbolsus ziurejau, tai ydomu pasidare ar daugiau tokiu filmuku yra ir taip daejau iki one piece, neon genesis evangelion...t.t. :)
Mar 20, 2010 11:11 AM
Offline
Jul 2007
16
Mane su anime supazindino LNK kanalas rodydamas DBZ, x samurai, myazaki darbus. Is pirmo keista animacija pasirode, bei tokia subtili. Taciau nuo tada pamilau ir nuo siol labai daug domiuosi anime. Dabar kai pagalvoju, kad kazkada ziurejau iprasta animacija, gailiuosi, kad tada nezinojau japonu animacijos... todel dabar bandau ispirkti savo sia kalte ir daug praziuriu.


Ironija, bet tuo paciu tapau ir bleach, naruto, fairy tail auka :D Bet ka padarysi, uzkabino.
snakeriMar 20, 2010 11:15 AM
Jun 10, 2011 10:06 AM

Offline
May 2011
8
Na aš anime domėjausi gan senokai, bet žiūrėti pradėjau visai neseniai, kažkodėl... Tai vat buvo taip: nebuvo kas veikt, žiūrėjau visokius klipukus youtubej ir kažkaip ten užkliuvo už akių fma amv. Taigi tada prisiminiau, kad kažkada rodė tą filmuką per lnk, bet poto nukėlė į vidurnaktį, o aš visada norėjau jį pažiūrėt (bet iki to laiko neišlaukdavau, nes aš pratus anksti miegot eit :D) Tai va taip nusprendžiau pažiūrėt jį online, tai va kai baigiau jį žiūrėt nusprendžiau pabandyt pažiūrėt ką nors kito, buvau kažkada skaičius apie elfen lied irgi senokai gan norėjau pažiūrėt jį tai taip va ir užsikabinau..

Aišku kaip ir daugelis kažkada ir dbz žiūrėjau per tv tai domėtis anime pradėjau turbūt dėl šio filmuko :D
GreenEyeJun 16, 2011 10:02 AM
Dec 20, 2011 7:39 AM

Offline
Apr 2010
23
Iš tiesų net neatsimenu. Pažiūrėdavau vieną kitą anime internete, tada suradau Death Note ir draugė pasiūlė kelias kitas serijas ir tada užsikabinau. Nesu peržiūrėjusi daug anime, kad ir kaip norėčiau.. Bet mangas skaityti tai tikrai draugė pasiūlė pabandyti. Beje kaip ir dauguma per tv žiūrėjau Drabon Ball ir dar į kitus akį užmesdavau.
Dec 20, 2011 8:34 AM

Offline
Jul 2010
139
Mane sugunde paziuret klasiokas, tai pirmas anime buvo Strawberry Panic. Taip ir ziurau iki daba :D
Dec 20, 2011 10:54 AM

Offline
Jun 2011
2
hmmm...kazkada pries daug daug metu budama visai maza baisiai megau "tuos paveiksliukus su didelem akim ir kur spalvoti plaukai buna...nu ir kur visi skraidyt gali..."naprisimenu kaip suzinojau kas yra "anime" paziurejau kokius pora pilnu anime ir po kelis epus is keliu kitu animuku taciau nepasinesiau nors lyg ir visai patiko...gan greitai nustojau ir siaubingai persinesiau ant yvairiu anime game'u(tiesiog su anime grafika)taip praejo kokie keli metai ir db visai neseniai meciau game'us ir pradejau rimtai ziuret anime...(nes visika fanatike buvau tiesiog daugumoje jau nzn kelinta lvl pasiekiau ir turbut jau atsizaidziau...)
p.s.laba visiem as cia visai zalia bet kartais smestelsiu cia kur ne kur...
Dec 24, 2011 7:05 AM
Offline
Oct 2011
2
Dbz, pokemon, digimon, shaman king, yu-gi-oh. situos pr tv rode, trbt dauguma taip pradejo ziuret, bet kaip ir as net nezinojo kad ten anime :D

O pradejau ziuret, dar kai buvau gal 12, pirkdavau flinta, buvo yugioh 5d's decko reklama, lb patiko, norejau paziuret ta yugioh 5d's, nu ir poto visokius kitus pradejau ziuret ;D
Reply Disabled for Non-Club Members

More topics from this board

» Miestas is kur jus? ( 1 2 )

Liepa - Jan 9, 2010

94 by pasiklydau »»
Apr 20, 8:59 AM

» Jūsų mėgstamiausi žaidimai (video games)

Telecom - Oct 7, 2017

3 by Strannik_0 »»
Mar 10, 2023 12:51 PM

Sticky: » Discord

Dswopey - Oct 8, 2017

7 by ggghouls »»
Sep 14, 2020 6:14 AM

» Atspėk anime ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Deividas - Oct 24, 2014

377 by Telecom »»
Dec 6, 2017 7:11 AM

» MAL "Lithuania" Klubo Skype Chat'as

IntoDEV - Sep 26, 2012

25 by Lightyear8684 »»
Apr 27, 2017 1:02 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login